banner30
Öne Çıkanlar Genç İşadamı Kalp Krizi Geçirdi Prof. Dr. Mehmet Akbulut Et İhtiyacının Karşılanmasında Sıkıntı Yaşanmıyor Türkiyenin En Güçlü İş Kadınları Arasında yer aldı Bakan Albayrak Corona Virüs Tedbirlerini Açıkladı

Bu haber kez okundu.

“Cumhuriyeti Atatürk’ün Bizlere Bıraktığı En Büyük Miras Biliriz”

Güler mesajında şu ifadelere yer verdi;  “Mustafa Kemal Atatürk, cumhuriyetin onuncu yıl kutlamalarının yapıldığı 29 Ekim 1933 tarihinde;  10. Yıl Nutku ’nda, bugünün, anlam ve önemine değindi.  Bu günün önemini anlayan genç ve yetişkin her yaştan insanla aynı duyguları paylaşacağız.

Bugün Cumhuriyet Bayramı’nın 98. Yıldönümünü büyük bir heyecan ve mutlulukla kutluyoruz.

Milletin egemenliğinin vazgeçilmez ve gür sesi olan TBMM, “Ya istiklal, Ya ölüm!” haykırışlarının tüm Dünya’ya duyurulduğu mekân olmaya devam edecektir.

Bu bağlamda; cumhuriyeti, Atatürk’ün bizlere bıraktığı en büyük miras biliriz.

Huzur Eğitim-Sen olarak, Atatürk’ün ‘Cumhuriyet’i biz kurduk, onu yaşatacak sizlersiniz!’ dediği gençlere, cumhuriyetimizi miras bırakma gayretinde olacağımızı belirtmek isterim.

Milletimizin Cumhuriyet Bayramı’nı, en içten dileklerimle kutlar başta; cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını minnetle anar, saygılarımı sunarım.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol