Öne Çıkanlar ELAZIĞDA İNFAZ YASASINDAN BİN MAHKUM YARARLANACAK Cinayet Şüphelileri Yakalandı Elazığ Yine Sallandı ELFED Eğitim Kampanyasına 100 Adet Tablet İle Destek Oldu Depremzede Sporculara Yardım Eli

Bu haber kez okundu.

Doğdu: "Gün Sorunlara Dur Demek İçin Kenetlenme Günüdür"

Doğdu, düzenlediği basın toplantısında Türkiye'nin ekonomik yönden sıkıntılı bir süreçten geçtiğini, deprem felaketi yaşayan Elazığ'da ise yaraların hala sarılmadığını kaydetti.

CHP'yi iktidara taşıyarak bu sorunların çözümü için gayret göstereceklerini belirten Doğdu, "Genel merkezimizin kararı doğrultusunda CHP il başkanlığı görevine getirildim.

Ülkemizde yolsuzluk, yoksulluk, işsizlik ve hukuksuzluk kol gezerken el ele gönül gönüle vererek partimizi iktidara taşımak için gayret göstereceğiz. Gün kişisel hesapların günü değildir. Gün küskünlük, kırgınlık zamanı hiç değildir.

Gün yaşanan olumsuzluklara dur demek için kenetlenme günüdür. Gün Elazığımıza ve ülkemize sahip çıkma günüdür.

Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun ifade ettiği gibi garibanların, işsizlerin emeklinin, esnafın ve üreticinin sözcüsü olmaya gayret edeceğiz.

Ülkemiz ağır bir salgın sürecinden geçmektedir. Şehrimiz ise bu salgının yanısıra bir yıl önceki depremin yaralarını hala tam olarak saramamış, Elazığ halkının yaşadığı bu sıkıntı ilgili mercilere taşımak konusunda üzerimize düşeni yapacağız.

Sonsuz olan hiç bir karanlık yok. Devranın döneceği gün yakındır." dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol