banner30
Öne Çıkanlar Gözetim Tetkiki Tamamlandı AFAD Kura Tarihini Açıkladı Teslim Olan Örgüt Mensubu Sayısı 176ya Yükseldi Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi MHP SAHAYA İNDİ

Bu haber kez okundu.

Duran Gençlerle Buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Başkanı Coşkun Çağlar Duran, özellikle il dışından şehrimize okumaya gelen üniversite öğrencilerinin talep, şikayet ve önerilerini dinlemek için düzenlenen gençlik günü programında, üniversite öğrencileriyle buluştu. İl  binasında gerçekleştirilen etkinlikte,  gençlerden gelen sorunlar ve çözüm önerileri dinlendi.

“Gençler Bizim Her Şeyimiz”

Gençlerin gelecek adına önemli olduğunu belirten Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Başkanı Çoşkun Çağlar Duran, "Bu gün, il başkanlığımızda gençlik günü programında özellikle; il dışından şehrimize okumaya gelen üniversite öğrencilerinin talep, şikayet ve önerilerini dinlemek için, bir araya geldik. Gençler bizim her şeyimiz, cumhuriyetimizin geleceği olan gençlerimizi önemsiyoruz. Gençlerimizin düşüncelerini, sorunlarını geleceğe dair fikirlerini önemsiyoruz. Onlarla yalnızca geleceği değil, aynı zamanda bugünün de planlarını yapıyoruz" dedi.

#Duran Gençlerle Buluştu

Anahtar Kelimeler:
Duran Gençlerle Buluştu

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol