banner30
Öne Çıkanlar VERBİSE KAYITLAR 30 EYLÜLDE SON 6. Bölge İçin Harekete Geçti DEVA KYK Kredilerine İlişkin Öneride Bulundu Efsane Kaymakam Ayağının Tozuyla Çalışmalara Başladı Okul Kantinlerine Sıkı Denetim

Bu haber kez okundu.

EBEGEM Kurs Kayıtları Başladı

EBEGEM tarafından el sanatlarını yaşatmak ve vatandaşların boş vakitlerini değerlendirmelerini sağlamak amacıyla düzenlediği el sanatları kursu için ön başvuru kayıtları başladı.

Yapılacak kurslar kapsamında çini, ahşap, seramik, filografi, dikiş - nakış ve ev dekorasyon ürünleri branşlarında kurslar verilecek.

Sabah ve öğlen grubu olarak iki farklı şekilde eğitimlerin düzenleneceği kursun sonunda ise, kursiyerlere katılım belgesi verilecek.

Kurslara katılmak isteyen vatandaşların; 17 Eylül ve 8 Ekim tarihleri arasında Kültür Mahallesi Şehit İdris Doğan Caddesi No: 18/4‘te bulunan EBEGEM’e şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden konuya ilişkin yapılan açıklamada; “Her dönem büyük ilgi gören el sanatları kurslarımız için yeni dönem ön başvuru kayıtları başlıyor.

İlimizin, kültür sanat altyapısını oluşturmak ve vatandaşlarımızın kaliteli vakit geçirmesini sağlamak adına; Elazığ Belediyesi olarak çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz.

El sanatlarına ilgi duyan ve yeteneklerini geliştirmek isteyen tüm vatandaşlarımızı, kurslarımıza davet ediyoruz.” denildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol