banner30
Öne Çıkanlar Genç Akademisyenler İçin Uygulamalı Matematik Ve Mühendislik Yaz Okulu Ahçik Sinema Filmi Oluyor UTANÇ VESİKASI! 2021 Yılı İçerisinde Bitirmeyi Planlıyoruz! 19 Bin Firma Kısa Çalışma Ödeneğine Başvurdu

Bu haber kez okundu.

ELAZIĞ 1. AMATÖR KÜME FUTBOL LİGİ 23 EKİM 2021 TARİHİNDE BAŞLIYOR.

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Konferans Salonunda yapılan 1. Amatör Küme Futbol Ligi istişare ve teknik toplantısına Elazığ ASKF Genel Başkanı Mustafa Gür, TFF İl Temsilcisi Turgut Kılınç, ASKF Genel Sekreteri İbrahim Yalınız, ASKF Genel Başkan Vekili Osman Akarsu, ASKF Genel Başkan Yardımcıları Ahmet Özden Özen, Bahaddin Erbasan, Yönetim Kurulu Üyeleri Aytaç Özcan ve Mehmet Zeki Sönmez’in yanı sıra Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri, kulüp başkanları ve antrenörler katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Elazığ ASKF Genel Başkanı Mustafa Gür yapmış olduğu değerlendirmede; “ Pandemi nedeniyle uzun bir süreden beri oynatılmayan liglerin yeniden start alması bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir.

Bu sezon 1. Amatör Küme ligimizde 20 takımımız mücadele edecek. İki grupta takımlarımız mücadele edecek ve liglerimiz 23 Ekim 2021 tarihinde başlayacaktır.

Takımlarımızın idman yer ve saatleri ise Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından ayarlanacaktır.

Takımlarımızın en çok sıkıntı yaşadığı Sağlık Raporları için ilimizde faaliyet gösteren Yeni Hayat Hastanesi ile görüşmelerimiz olumlu yönde ilerlemektedir.

En kısa süre içerisinde protokolümüzü imzalayarak takımlarımızı bilgilendireceğiz.

Ben tüm katılımcılara teşekkür ediyor, yeni sezonunun kazasız belasız bir şekilde oynanmasını yüce Mevla’mdan niyaz ediyorum “ dedi. TFF İl Temsilcisi Turgut Kılınç ise; “ liglerimizin başlayacak olması, sporcularımızın tekrar sahalara dönecek olmasından dolayı oldukça mutluyum.

Bu sezon 1991 ve üzeri Futbolcularımız yaşı büyük kategorisinde sayılacaklar ve 1999 ve 2007 doğum tarihleri arasındaki sporcularımız ise yaşı küçük statüsünde sayılacaklar.

A ve B gruplarında yer alan 10 takımımızdan ilk iki sırayı alan takımlar eleme gruplarına dahil olacaklar.

Gruplarında son iki sırada yer alan takımlarımız ise bir alt kümeye düşecekler.

Takımlarımıza yeni sezon öncesinde başarılar diliyorum “ dedi. Yapılan istişare toplantı sonucunda fikstür çekimi yapıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol