Öne Çıkanlar KPSS başvuru ekranı açıldı Fırat Üniversitesi 8 Öğretim Görevlisi Alacak Madenlilerden Yeniden Görüş Alınacak! KOVANCILAR YENİLENİYOR Kararlar Yıktı

Bu haber kez okundu.

ELAZIĞ BELEDİYESİ HALK KOROSU OLARAK SANATSEVERLERLE BULUŞACAK

Geçtiğimiz günlerde kurulan Elazığ Belediyesi Halk Korosu, 4 Kasım Cuma günü saat 19.30’da Elazığ Belediyesi Bünyamin Eroğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde birbirinden güzel eserlerini Elazığlılar için seslendirecek.

ŞEF TUNA BOZKURT: “HEMŞEHRİLERİMİZ İÇİN ZENGİN BİR REPERTUVAR OLUŞTURDUK”

Elazığ Belediyesi Halk Korosu olarak sanatseverlerle ilk defa buluşacaklarını ve zengin bir repertuvar oluşturduklarını ifade eden Elazığ Belediyesi Musiki Toplulukları Koro Şefi Tuna Bozkurt, 4 Kasım Cuma günü Elazığ Belediyesi Bünyamin Eroğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirecekleri konsere bütün vatandaşların davetli olduğunu belirtti.

Konserde türkü, Türk halk müziği, Türk sanat müziği ve yöresel eserlerin seslendirileceğini ifade eden Şef Bozkurt, “Elazığ Belediyesi'nin bizlere sunduğu destek ve imkânlar sayesinde bizler de hem şehrimizin hem de vatandaşlarımızın sosyal yaşamlarına katkı sunmaya gayret ediyoruz.

Bu bağlamda desteklerini daima hissettiğimiz Elazığ Belediye Başkanı Sayın Şahin Şerifoğulları’na şahsım ve arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol