Öne Çıkanlar HEDEFİMİZ EN AZ İKİ VEKİL İHH SOĞUK SAVAŞIN İZLERİNİ SİLİYOR! 3 Yaşındaki Çocuk Ailesine Kavuştu İlhan: İzzetpaşa Camiinin Yeniden İbadete Açılması En Önemli Misyonumuzdur Eski Başkandan 2. Açıklama

Bu haber kez okundu.

Elazığ Belediyesi Sokak Kısıtlamasını Fırsata Çevirdi

Araç ve yaya trafiğinin oluşmamasını değerlendiren ekipler, Hicret Mahallesi’nde sıfır asfalt serimi, Sanayi Mahallesi ve şehir merkezinde ise yol yenileme çalışmaları gerçekleştirdi.

MUHTAR GÜLBASAN’DAN BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NA TEŞEKKÜR

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın gerçekleştirmiş olduğu mahalle ziyaretleri kapsamında Hicret Mahallesi sakinlerine asfalt sözü verdiğini ve verdiği sözü hızlı bir şekilde yerine getirmesinin de kendilerini memnun ettiğini vurgulayan Hicret Mahallesi Muhtarı Murat Gülbasan, şahsı ve mahalle sakinleri adına kendisine teşekkür etti.

Sokak kısıtlamasından dolayı yoğunluğun yaşanmamasının belediye ekiplerinin de işini kolaylaştırdığını ifade eden Muhtar Gülbasan, bundan sonraki süreçte de Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile sürekli istişare ederek mahallelerine hizmet etmeyi sürdüreceklerini kaydetti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol