Öne Çıkanlar Jandarmadan yasa dışı bahis operasyonu Korona virüsü önlemleri Çiçek: Ağar Ailesi Cumhur İttifakından Dolayı Hedefte Gazete Dağıtıcısı aranıyor TÜRKİYE AYAK TENİSİ FEDERASYONU ELAZIĞ İL TEMSİLCİLİĞİNE ENDER ÇINAR ATANDI

Bu haber kez okundu.

Elazığ Belediyesi’nden Kurban Bağış Kampanyasına Destek Çağrısı

Elazığ Belediyesi Hayır Çarşısı, ‘Bayramı Yaşamayan Hane Kalmasın, Bir Hisseyle Bayram Bereketine Ortak Ol’ sloganıyla kurban bağışlarını ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştıracak.

Hayırsever vatandaşların katkılarıyla şehirde kardeşlik köprüleri kuran ve yılın 365 günü ihtiyaç sahibi vatandaşlara düzenli destek sağlayan Hayır Çarşısı, bayramda da kurban bağışlarıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek sağlayacak.

Başlatılan Hayır Çarşısı Kurban Bağış Kampanyası doğrultusunda, kurban bağışında bulunmak isteyen vatandaşların (424) 225 19 21 ve 153 Beyaz Masa hattı ile irtibat sağlamaları halinde, bağışları ekipler tarafından toplanacak.

Toplanan kurban bağışları, hijyen koşulları çerçevesinde paketlenerek, belirlenen ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılacak.

KAMPANYAYA DESTEK ÇAĞRISI

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada yaşadığımız pandemi süreciyle birlikte toplumsal dayanışmanın daha da önem kazandığına vurgu yapılarak, “Elazığ Belediyesi olarak sosyal belediyecilik ilkemizle ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında yer almaya, yılın 365 günü Hayır Çarşımız aracılığıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek sağlamaya devam ediyoruz.

Birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarımızın en güçlü şekilde yaşandığı Kurban Bayramında da başlattığımız kampanya ile kurban bağışlarını ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırarak bu dayanışmaya destek sağlayacağız.

Bayram sevincinin ve bereketinin daha geniş kitlelere ulaşması için tüm hemşerilerimizden kurban hisseleriyle kampanyaya destek vermelerini bekliyoruz.” denildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol