banner30
Öne Çıkanlar JANDARMA HAYVANLARI YALNIZ BIRAKMIYOR PTTde Yeni Dönem Türkiyede Vaka Sayısı Artıyor Vergi ödemelerinde süre uzatıldı DRAMA DEVAM!

Bu haber kez okundu.

Elazığ GSİM’den kan bağışı

Öğretmenevi önünde bulunan kan bağışı aracının önünde toplanan Gönüllülere çorba ikramında bulunularak içimizi ısıtan Kızılay’a, Gönüllü Gençlerimiz kan bağışında bulunup karşılıklı dayanışmanın ve birlikteliğimizin gücüne güç katarak, Ülkemizin yaşadığı doğal afetlerde, pandemi sürecinde en fazla ihtiyaç duyulan Kan Bağışı çağrısında bulunup, herkesi on dakikalık işlem neticesinde hayat kurtarmaya davet ettiler.

Sağlık Timi Gönüllüsü Fatmanur Birişik yaptığı ; “Gençlik Merkezi Gönüllüleri olarak Kızılay Haftasında azalan, İzmir’de meydana gelen  deprem ve pandemi den ötürü daha fazla ihtiyacın olduğu Kan Bağışına herkesi davet ediyoruz, ‘Kan ver Umut Ol’ sloganıyla gönüllü arkadaşlarımız ile beraber kan verip can olmak istiyoruz, buradan Umut olmak isteyen herkese açık çağrıda bulunarak Kan Bağışına davet ediyoruz” dedi.

Elazığ Gençlik Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren ise; Bizde Kızılayımız’ın yaptığı çağrıya kayıtsız kalmayarak "Başkalarının hayatı senin damarlarında akıyor' sloganıyla İl Müdürlüğümüz personelleri olarak kan bağışında bulunmuştuk. Pandemi salgını nedeniyle gerekse deprem nedeniyle kan stoklarının azaldığını biliyoruz, bu bağlamda Gençlik Merkezi Gönüllülerimiz, Kızılay Haftasında yapmış oldukları bu anlamlı ve önemli etkinlikte Kan Bağışında bulunarak sergiledikleri bu güzide davranıştan dolayı hepsini kutluyor, hepsine yürekten teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol