banner28
banner29
Öne Çıkanlar Almanya Gri pasaport olayında sınır dışı etmeye başladı Elazığ İl Özel İdaresi Çalışmalarını Hızlandırdı Jandarma ekiplerinden Çeşitli Suçlardan Aranan 18 Kişi Tutuklandı Küçükay Ailesinin Acı Günü

Bu haber kez okundu.

Elazığ İHH: “Yetim Gülerse Dünya Güler”

Elazığ İHH İnsani Yardım Derneği Yetim Birimi Ramazan ayı dolayısıyla virüsün hayatı etkileyen zorlu şartlarını hafifletmek için ihtiyaç sahipleri ve yetimlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

‘Ramazanda Umut Var’ sloganıyla çalışmalarına devam eden İHH Elazığ İnsani Yardım Derneği Yetim Birimi Elazığ Belediyesi Aşevi’nde hazırlanan sıcak yemekleri iftar sofralarında ihtiyaç sahibi ailelerle buluşturuyor.

Yapılan etkinlik ve Dünya Yetimler Günü ile ilgili açıklamada bulunan İHH Elazığ Yetim Birim Sorumlusu Kamil Secgin, Dünya üzerinde ilgiye sevgiye muhtaç milyonlarca yetim çocuk var. İHH olarak tüm dünyada 110 bin Elazığ’da 350 civarı yetime barınmadan sağlığa, eğitimden gıdaya her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için durmaksızın çalıştıklarını yetimlere sahip çıkmaya gayret ettiklerini söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol