Öne Çıkanlar Hafız Osman Öge Anılacak Elazığda Deprem Elazığda 3.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Toraman Ailesinin Acı Günü Fuar ve Kongre Merkezi İnşaatı Devam Ediyor Yaz Etkinlikleri Başlıyor

Bu haber kez okundu.

Elazığ İş Kadınları Derneği Panel Düzenliyor

Elazığ İş Kadınları Derneği (ELİKAD), Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla “Pandeminin Gölgesinde Bir Yıl: Kadın Girişimcilerin Sorunları ve Çözüm Önerileri” başlıklı bir panel düzenleyecek.

Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki kadın derneklerinin temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek panelde, bölgede kadın girişimciliğinin durumu, geliştirilmesi için atılması gereken adımlar ve öneriler de konuşulacak.  

8 Mart Pazartesi günü, saat 10.30’da, Elazığ İş Kadınları Derneği (ELİKAD) Yönetim KuruluBaşkanı Prof. Dr. Yasemin Açık’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilecek online panele, Erzurum Girişimci Kadınlar Derneği Başkanı Zekiye Çomaklı, Iğdır İş Kadınları Derneği Başkanı Zeynep Balamir Ateş, Malatya İş Kadınları Derneği Başkanı Şermin Akkartal Konan ve Bingöl İş Kadınları Derneği Başkanı, TOBB Bingöl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Feyza Başak Koç katılacak.


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol