Öne Çıkanlar Sanatçı Hasan Erin Yeni Albümü Çıktı Memur Sen 15 Temmuz Şehitleri Bayrak Koşusu Takım Hedefe Ulaşamadı! Talep Olursa Binalar Yeniden İncelenecek

Bu haber kez okundu.

Elazığ TSO Başkanı Arslan’dan “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” mesajı

Tüm halkımızın demokrasimiz için nöbette, ekonomimiz için gece gündüz işinin başında olduğunun bilinmesini istiyoruz” ifadesini kullandı.

İçerde ve dışarıdaki hainlerin oyununu milletçe bozduk…

Başkan Arslan, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" dolayısıyla yayımladığı mesajda, Türk milletinin, 15 Temmuz darbe girişimi karşısında verdiği kahramanca mücadelenin içeride ve dışarıda hainlerin oyununu bozduğunu bildirdi.

Arslan, “Türk milleti, ihanetin karşısında topyekun durarak destan yazdı, birlik ve beraberliğimizin gücünü, Türkiye'nin geçilmez olduğunu tüm dünyaya bir kez daha gösterdi” değerlendirmesinde bulundu.

15 Temmuz'un ekonomiye verdiği hasar karşısında bu alandaki tüm aktörlerin koordineli hareket ettiğini vurgulayan Arslan, şunları kaydetti: "15 Temmuz hainlerinin ekonomik tahribatına karşı tüccarımızla, sanayicimizle, esnaflarımızla ve çalışanlarımızla omuz omuza çalıştık. Bu millet, 15 Temmuz hainlerini de ülkemizi muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkarma mücadelesi veren vatanseverleri de unutmayacaktır."

15 Temmuz demokrasi zaferi…

Türk milletinin darbeyi önlemek için uçakların, tankların ve tüfeklerin karşısına kendini siper ettiğini anımsatan Başkan Arslan, 15 Temmuz'un demokrasi zaferi olduğunun altını çizdi.

Arslan, 15 Temmuz gecesinin, milli birlik ve beraberliğin vücut bulduğu direnişin simgesi olduğunu belirterek, vatan söz konusu olduğunda bu milletin her bir evladının tereddüt etmeden canını ortaya koyabileceğinin tüm dünyaya gösterildiğini bildirerek, “Demokrasiye ve vatanına sahip çıkmak için şehit düşen demokrasi şehitlerine Allah'tan rahmet, gazilere de minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. Ülkemizin ve halkımızın bir daha böyle acılar yaşanmamasını temenni ediyoruz" ifadelerinde bulundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol