Öne Çıkanlar Esnafa Kira Desteği Göldere Köyündeki Yol Sorunu Giderildi Yaylacıların Sorunlarını Dinledi MEB TRT Türkü Radyoda Kürsü Başı

Bu haber kez okundu.

Elazığ TSO ve TEPAV İşbirliği İmkanları Değerlendirildi…

Toplantıda; veriye dayalı politika analizi yapmak ve politika tasarım sürecine katkı sağlamak üzere TEPAV ve Elazığ TSO arasında yapılabilecek işbirliği hususları değerlendirildi...

Kurumların Uzmanlıklarından İstifade Etmek İstiyoruz…

TEPAV Uzmanları ile yapılan istişare toplantısını değerlendiren Elazığ TSO Genel Sekreteri M.Mehmet Karabulut, Odanın Akreditasyon sistemi içerisinde A hedefi olduğunu belirterek bu hedefe ulaşmak için uzman kurumların deneyimlerinden maksimumu düzeyde istifade etmek istediklerini söyledi.

Karabulut değerlendirmesinde, “Odamız Yönetim Kurulu ve Meclisimiz başta olmak üzere Meslek Komitelerimiz ve tüm birimlerimiz itibarı ile 2018 yılından itibaren TOBB Akreditasyon sisteminin zirvesi olan A sınıfına yükselme noktasında çok önemli bir irade ortaya konularak süreçler profesyonelce yürütülmektedir. Bu kapsamda konusunda uzman kurumlarımızın tüm deneyim ve altyapı imkanlarından da istifade etmek istiyoruz.

TOBB’nin de içinde bulunduğu Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ile de işbirliği yaparak hem üyelerimize hem de ilimize veri üretme ve veriye dayalı aksiyon alarak daha nitelikli hizmetler gerçekleştirmek istiyoruz.

Bu düşüncelerle Odamız Akademik Danışmanı Sayın Doç.Dr. İzzet Taşar hocamız, Basın Halkla İlişkiler ve Protokol Müdürümüz Sayın Etem Yalın, Odamız Proje ve Yatırım İzleme Koordinatörümüz Sayın Osman Seçgin’in katılımlarıyla TAPEV uzmanlarıyla zoom üzerinden çok verimli bir toplantı gerçekleştirdik.

Odamızın ihtiyaç ve taleplerini masaya yatırarak üzerinde istişarelerde bulunduk. İnşallah TAPEV’in kurumsal deneyimlerini ilimize taşıyacak ve hem üyelerimize hem ilimize değer katacak çalışmalar üreteceğiz” ifadelerinde bulundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol