Öne Çıkanlar elazığsondakika Elazığ elazığhaberleri YIKILMAYAN BİNALAR TEHLİKE SAÇIYOR Türkiye

Bu haber kez okundu.

ELAZIĞ’DA AİLELERE EĞİTİM PROGRAMI DÜZENLENDİ

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı koordinasyonunda 15-21 Mayıs Aile Haftası nedeni ile Türkiye genelinde, toplumun tüm kesimlerinin aile değerleri konusunda bilinçlendirilmesi amacıyla çeşitli faaliyetler yürütülüyor.

Bu anlamda Aile ve Sosyal ve Hizmet İl Müdürlüğü korumasında  Sosyal Hizmet Merkezi tarafından hizmet modellerinden faydalanan ailelere yönelik ’Değerler Eğitimi’ verildi.

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

 İl genelinde ailelerin yaşam kalitelerini artırmak amacıyla çeşitli eğitim programları yürüttüklerini söyleyen,  Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ali Sait Çeçen," Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımız koordinasyonunda 15-21 Mayıs Aile Haftası dolayısıyla 81 ilde, toplumun tüm kesimlerinin aile değerleri konusunda bilinçlendirilmesi, aileleri destekleyici faaliyetlerin teşvik edilmesi, ailenin güçlendirilmesi amacıyla hafta boyunca çeşitli faaliyetler yürüttük. Bu gün de Elazığ Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğümüzce hizmet modellerinden faydalanan ailelere yönelik Aile Eğitim Programı çerçevesinde 'Değerler Eğitimi' verildi. Bu bir kez daha ifade etmek isterim ki biz büyük bir aileyiz. Her daim siz ailelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz" ifadelerine yer verdi. Programın sonunda İl Müdürü Ali Sait Çeçen ve kurum yetkilileri tarafından, çocuklara oyuncak hediye edildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol