Öne Çıkanlar Cam Seyir Terasında Sona Gelindi Periler BÜYÜKELÇİ ÖMÜRALİYEV VALİ DR. TORAMANI ZİYARET ETTİ ELAZIĞDA KURTULUŞ KUŞ VE BURAK BULUT RÜZGARI ESTİ MİLLETVEKİLİ DEMİRBAĞIN ACI GÜNÜ

Bu haber kez okundu.

ELAZIĞİL ÖZEL İDARESİ KÖY YOLLARINDA YOĞUN BİR TEMPOYLA ÇALIŞIYOR

İlimizde yaşanan zorlu kışşartlarının ardından Nisan ayı ile birlikte köy yollarında yeniden düzenleme çalışması başlatan Elazığ İl Özel İdaresi, bu çalışmalarınışehrin farklı noktalarında sürdürüyor.

Halkımızın daha rahat ve konforlu bir şekilde yolculuk yapmaları amacıyla gerçekleştirilen yol genişletme ve stabilize yol yapım çalışmaları ile kışşartları dolayısıyla bozulan yollar da yeniden düzenleniyor.

Belirli bir program çerçevesinde gerçekleştirilen yol genişletme ve stabilize yol yapım çalışmaları ile şehrin tamamında ulaşımın daha rahat ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Elazığ İl Özel İdaresi’nden yapılan açıklamada, şehrin birçok noktasında yoğun bir şekilde çalışma yürütüldüğü belirtilerek, “İlk baharın gelişiyle birlikte başlatılan yol genişletme ve stabilize yol yapım çalışmaları kapsamında ekiplerimiz hazırlanan program çerçevesinde şehrin birçok noktasında yoğun bir tempoyla çalışmaktadırlar. Gerçekleştirilen çalışmalar ile yol ağımız içerisinde vatandaşlarımız daha rahat ve güvenli bir şekilde ulaşımlarını gerçekleştirecekler.” denildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol