banner30
Öne Çıkanlar 6. Bölge İçin Harekete Geçti DEVA KYK Kredilerine İlişkin Öneride Bulundu VERBİSE KAYITLAR 30 EYLÜLDE SON Efsane Kaymakam Ayağının Tozuyla Çalışmalara Başladı Okul Kantinlerine Sıkı Denetim

Bu haber kez okundu.

Elaziz Kültür Eğitim Ve Yardımlaşma Derneğinden Eğitime Destek

El Aziz  Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği, Elazığ’da bulunan yetim çocuklara yönelik kırtasiye malzemesi ve eğitim setleri  yardımında bulundu.

Bu Proje ile ilgili yapan Dernek Başkanı Onur Şahin, “ Temel amaçlarımızdan olan Kültürel faaliyet,  Eğitim  ve Yardımlaşma Kapsamında Bugün  ilimizde durumu Olmayan  ihtiyaç sahiplerine  Ve Özellikle Yetim Kardeşlerimize ulaşıp,  İş insanlarımızın Destekleri  ile şehrimizde yaşayan insanları bir araya  getirerek yüreklere dokunmak ve yardımlaşma duygularını pekiştirmek amacı ile Kardeşlerimize Kırtasiye Ve Eğitim Setleri Desteği Verdik.

Bu Kardeşlerimize ulaşmamızda Ve Yardımlarda Emeği Geçen Herkesten Allah Razı Olsun. Bundan Sonraki Süreçlerde Elaziz Kültür Eğitim Ve Yardımlaşma Derneği Olarak Kuruluş Amacımız Doğrultusunda Faaliyetlerimiz Devam Edecektir. ” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol