banner30
Öne Çıkanlar Gakgo sağanakta çalıştı! Metruk Binalar Yıkılacak Tek düşüncem takımıma katkı sağlamak! EROL REİS ELAZIĞI TOPARLA

Bu haber kez okundu.

ELZEM-DER ÜYELERİNE SAĞLIK İNDİRİMİ

Yapılan protokolle, El-Aziz Emlakçılar Derneği üyeleri ve 1. derece yakınları sağlık hizmetinden yüzde 20 indirimli faydalanacak.

İndirim protokolü El-Aziz Emlakçılar Derneği Başkanı Nuri Gülyüz ve Hayat Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Ruşen Çınar tarafından imzalandı.

“ESNAFIMIZIN KALİTELİ HİZMETİ VE DAHA UYGUN ALMASI İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK”

Protokol sonrası açıklamalarda bulunan El-Aziz Emlakçılar Derneği Başkanı Nuri Gülyüz, esnaflarının kaliteli hizmeti daha uygun alması için bundan sonrada çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti.

ELZEM-DER Başkanı Nuri Gülyüz; “Protokol hastanemize ve meslektaşlarımıza hayırlı olsun. Ben ve dernek yönetimimiz esnaflarımızın faydasına olan çalışmaların içinde olmaya devem edeceğiz. Bugün özel bir hastanemizle protokol imzaladık. Esnaflarımız ve 1. derece yakınları sağlık hizmetinden yüzde 20 indirimli faydalanacak. Yapacağımız çalışmalarla mesleğimizi en iyi yerlere getirmeye çalışacağız. Sağlık indirimden faydalanmak isteyen esnaflarımız, El-Aziz Emlakçılar Derneği üye kartı ile faydalanabilecek. Esnaflarımıza indirimi sağlayan hastane yönetimimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol