Öne Çıkanlar İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alacak Asgari Ücret Komisyonu Üçüncü Kez Toplanacak Kısıtlamalar Esnafa Yaramadı Bu ayıp ta bize yeter! Şerifoğulları: Hedefimiz Halkımızın Güven İçinde Yaşayacağı Modern Bir Kent Oluşturmak

Bu haber kez okundu.

ELZEMDER Kuruldu

Dernekleri hakkında bilgiler veren El-Aziz Emlakçılar Derneği Başkanı Nuri Gülyüz, uzun süredir düşündüğümüz bir projeyi hayata geçirdikleri için çok mutlu olduklarını ifade ederek derneklerinin kurulmasında çoğu emlakçının olurunu aldıklarını söyledi. Gülyüz; “Bugün emlakçılarımız için çok özel bir gün.

Emlakçılarımızı taleplerini, sorunlarını ve birlik beraberliğini sağlamak için yeni dernek kurduk.

Derneğimizin kurulmasına çoğu emlakçı esnaflarımız olur vermiştir ve onların isteği doğrultusunda kurduk.

Derneğimizde hiçbir zaman bir tek kişinin düşüncesi önemli olmayacak tüm esnaflarımızın düşüncesi önemli olacak. Bizim için koltuk ve başkanlık önemli değildir.

Önemli olan sektörümüze ve meslektaşlarımıza faydalı hizmetler sunmaktır” dedi.

“SORUNLARIMIZI ANLATACAK KİMSE BULAMADIĞIMIZ İÇİN DERNEK KURDUK”

Dernek kurmalarındaki amacı anlatan Nuri Gülyüz; “Mesleğimizin sorunları dağ gibi ama mesleğimizin sorunlarını anlatacak kimseyi bulamadığımız için derneğimizi kurduk. Şunu belirtmek isterim ELZEMDER’İN gözündeki emlakçı profili vergi mükellefi olan ve emlak ofisi olan gerçek emlak danışmanıdır.

Sadece bir sertifikaya sahip, ofisi olmayan, vergi mükellefi olmayan ve sadece internet sitelerine üyeliği olan korsanlar değildir.

Biz bu korsan olarak tabir ettiğimiz emek hırsızlarıyla ve emek hırsızlarına üyelik veren internet siteleriyle de mücadele edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“BİRLİKTELİĞİ SAĞLAYACAĞIZ”

El-Aziz Emlakçılar Derneği Başkanı Nuri Gülyüz pandemi nedeniyle birçok esnafı basın açıklamasına çağırmadıklarını belirterek, “En kısa sürede ilimizde bulunan tüm emlakçıları ziyaret edeceğiz ve birlik ve beraberliğimizi tam anlamıyla sağlayacağız.

Derneğimiz, meslektaşlarımıza ve ilimize hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler:
ELZEMDER Kuruldu

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol