banner30
Öne Çıkanlar Gözetim Tetkiki Tamamlandı AFAD Kura Tarihini Açıkladı Teslim Olan Örgüt Mensubu Sayısı 176ya Yükseldi Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi MHP SAHAYA İNDİ

Bu haber kez okundu.

Esra Ezmeci Elazığlılarla Buluşacak

Pandemi sürecinde bir çok etkinliği iptal etmek veya ertelemek zorunda kalan Elazığ Belediyesi, İçişleri Bakanlığı'nın belirlediği tedbirler çerçevesinde, şehrin kültür ve sanat alanına  katkı sunacak programlarına devam ediyor.

Bu doğrultuda Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Elazığ Belediyesi Kadın Meclisi’nin ortaklaşa düzenlediği program çerçevesinde, uzman psikolog ve yazar Esra Ezmeci Elazığlılarla buluşacak.  Program, 7 Kasım Pazar günü saat 13.00'te Elazığ Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

“Kadınlarda Öz Değer ve Öz Güveni Yükseltecek İletişim Becerilerinin Kullanımı ve Önemi” konusunda  söyleşi gerçekleştirecek yazar, seminer sonrasında ise saat 15.00'te Elysium AVM Batı Kitap ve Kırtasiye ’de, okurlarıyla bir araya gelerek imza günü gerçekleştirecek.

Klinik Psikolog Ve Yazar Esra Ezmeci Kimdir?

1 Ağustos 1986 İstanbul doğumlu olan Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, İstanbul Haliç Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nü birincilikle tamamlamıştır. İstanbul Haliç Üniversitesi’nde, Klinik Psikoloji üzerine yüksek lisans yaptıktan sonra, Adli Bilimler Alanı’nda doktora eğitimine devam etmektir.

İstanbul Çapa Devlet Hastanesi Psikiyatri Bölümü’nde, stajını tamamlayan Esra Ezmeci, uzun yıllar İstanbul Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi’nde Uzman Klinik Psikolog olarak görev yapmıştır. Şu an İstanbul Etiler’de kendi terapi merkezinde psikologluk yapmaktadır.

1 çocuk annesi Ezmeci, bağımlılık tedavisi, aile/ilişki/evlilik danışmanlığı, ergen psikolojisi ve bireysel danışmanlık üzerine çeşitli konularda çalışmalar yürütmektedir. Kendi geliştirdiği geçmiş temizleme terapisi ile oldukça başarı almıştır. Çok sayıda televizyon kanalında programlar hazırlayıp sunmuş ve çeşitli mecralarda psikoloji üzerine yazılar yazmıştır. Sosyal medyayı aktif kullanan yazarın daha önce kaleme aldığı "Süt Lekesi", "Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir" ve "Kararı Ben Veririm" isimli kitapları bulunmaktadır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol