banner30
Öne Çıkanlar ZEHİRE BÜYÜK DARBE DAVA BİLİNCİYLE HAREKET EDİLMESİNİ ÇOK ÖNEMSİYORUZ NİJERYALI HEYETTEN FIRAT ÜNİVERSİTESİNE ZİYARET AŞISIZLARA PCR TESTİ ZORUNLULUĞU KALDIRILDI TIPTA UZMANLIK EĞİTİMİ GİRİŞ SINAVI BAŞVURULARI BAŞLADI

Bu haber kez okundu.

Etkinlik rehberi E-Kitaba Dönüştürüldü

Salgın sürecinde birbirleri ile daha fazla zaman geçirme imkânı bulan öğrenci ve veliler için uzman eğitimciler tarafından hazırlanan etkinlik rehberi dijital ortama aktarıldı.

Türkçe, Matematik, Resim, Masal, Genel Kültür, İngilizce, Zekâ Oyunları ve daha birçok alanda alanında uzman olan öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan Aile Etkinlik Rehberi öğrenci ve velilerin birlikte faydalanabilecekleri zengin içeriğiyle dijital ortamdaki yerini aldı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk; "Uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerimizin aileleri ile daha fazla zaman geçiriyor olmaları nedeni ile Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu zamanı daha değerli kılmak adına alanında uzman olan öğretmenlerimize bir çalışma yapmaları konusunda talimat verdik. 34 eğitimciden oluşan bu ekip hem öğrencilerimiz hem de velilerimiz için zengin içeriği ile ön plana çıkan güzel bir etkinlik kitabı hazırladılar.

Spor, etkinlik, ilginç bilgiler, yaşadığımız şehir, resim, sağlık, müzik, masal, İngilizce genel kültür, öğrenci eserleri gibi birçok içeriğin bir kitapta yer aldığı bu güzel çalışmamız dijital kitap haline dönüştürülerek müdürlüğümüzün resmi hesabı da dahil olmak üzere tüm sosyal medya hesaplarından yayınlanmıştır.

Öğrenci ve velilerimiz 166 sayfadan oluşan ve büyük bir emek verilerek hazırlanan bu kitabın her sayfasında kendilerinden bir şeyi mutlaka göreceklerdir.Hem velilerimizin hem de öğrencilerimizin beğeneceğini umduğumuz bu kitabın hazırlanmasında emeği geçen tüm eğitimci arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol