banner30
Öne Çıkanlar VERBİSE KAYITLAR 30 EYLÜLDE SON 6. Bölge İçin Harekete Geçti DEVA KYK Kredilerine İlişkin Öneride Bulundu Efsane Kaymakam Ayağının Tozuyla Çalışmalara Başladı Okul Kantinlerine Sıkı Denetim

Bu haber kez okundu.

EVİNİZE HOŞ GELDİNİZ

Bu kapsamda İlimizdeki tüm KYK yurtlarında olduğu gibi Harput Yurt Müdürlüğünede kalmak için gelen öğrecilere ve öğrencilerin ailelerine oricik ve ağın leblebisi gibi yöresel ikramlarda bulunuldu.

Ayrıca İlimizin tanıtımının yer aldığı kataloklar dağıtılıp Yurt Müdürlüklerimizin ve İlimizin tanıtımını içeren bir sinevizyon gösterimi gerçekleştirildi.

Öğrenci velilerinden Hasan Eker, " Kayseri Yeşilhisardan geliyoruz.

Mühendislik fakültesinde okuyacak çocuğumuz inşallah, bugün Harput Öprenci Yurduna geldik. İlgi alakadan çok memnunuz." dedi.

Tıp Öğrencisi Ceren Keykubatoğlu, "Bitlisin Ahlat İlçesinden geliyorum.

Yurtların hem çalışma ortamı hemde kullanım alanı olarak gayet geniş ve ferah olarak kullanıla bilir." Öğrenci Velisi Ali Gür, "Kahramanmaraş Göksun İlçesinden geliyorum.

Yeğenimi kayıt için getirdim.

Elazığ Harput Kız Öğrenci yurdu mevki olarakta güzel bir yeri var." dedi.

Anaokulu Öğretmenliği Öğrencisi Berfin Özerdem, "Muş Malazgirtten geliyorum. Fırat Üniversitesini daha öncedende çok araştırdım ve çok beğendim.

Yurtlarda çok güzel.

Tercihimden memnunum. Gayet güzel karşılandık." Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet EREN, " Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak yeni eğitim öğretim yılıyla birlikte İlimize gelerek Yurtlarımızda kalacak öğrencilerimizi ağırlamaya başladık. Yurtlarımızda kalacak gençlerimize daha konforlu bir yaşam alanı oluşturmak için peyzaj alanları ve sosylar alanlarımızı revize etmiştik.

Gençlerimiz Yurtlarımız içerisinde bulunan Genç Ofislerlede Sosyal ve kültürel anlamda çalışmalarını gerçekleştirebilecekler.

Ben birkez daha Gençlerimize Evinize Hoş Geldiniz diyorum. "ifadelerine yer verdi.

Anahtar Kelimeler:
EVİNİZE HOŞ GELDİNİZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol