banner30
Öne Çıkanlar Paluda Korkutan Deprem Herkesin Kazandığı Yarışma Gerçekleştirildi Kadın Meclisi Sağlık Çalışanlarını Unutmadı 420 Bin Siraz Yavrusu Hazar Gölüne Bırakıldı GÖKTAŞ ÖĞRETMENLERİ UNUTMADI

Bu haber kez okundu.

EVLİYASEVER GÜVEN TAZELEDİ

Karakoçan Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen kongreye, Saadet Partisi Yüksek İstişare kurulu üyesi Fetullah Erbaş Saadet Partisi  Elâzığ İl Başkanı Abdullah Akın, ilçe başkanları,  birçok partinin temsilcileri ve Saadet Partisi Üyeleri katıldı Yapılan kongre sonrası güven tazeleyen, Saadet Partisi Karakoçan İlçe Başkanı Ekrem Evliyasever yaptığı konuşmada; ilçelerinde halkın yoğun olarak kullandığı bir parkın, belediye ve müteahhitler arasındaki el değiştiğini ifade etti.

“Yaşadığımız Zorlukları Görmezden Gelmemiz Mümkün Değil”

Saadet Partisi  Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın ise yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi.”

Bugün Karakoçan ilçemizin kongresini gerçekleştirmek üzere bir araya geldik,  teşrifleriniz için hepinize teşekkür ediyorum.

Bu kongreden sonra, Bingöl il kongresine katılacağımız için sözü uzatmak istemiyorum.

Toplum olarak, yaşadığımız zorlukları görmezden gelmemiz mümkün değil. Toplumun her kesimi ayrı ayrı kronikleşmiş sıkıntılar yaşıyor.

Bunları, hepiniz yakinen biliyorsunuz

. Bu sorunlar Türkiye’nin, yeniden imar ve inşasına duyulan ihtiyacı, bir kez daha ortaya koyuyor.

Biz Saadet Partisi olarak bugünkü kongre ile Türkiye’nin  imar ve inşası için önemli bir görevi yerine getirmiş bulunuyoruz.

Allah,  bu kongremizi hayırlı mübarek eylesin. İlçe başkanımıza da Cenab-ı Allah gaviy ismi hürmetine güç kuvvet versin. “

“İlçemize Atölyeler Ve Fabrikalar Kuracağız”

Akın açıklamasının devamında, Karakoçan’da ki işsizlik problemine dikkat çekti. Akın; “Bir bölgenin bir ilçenin köklerini salması, orada nüfusun korunması ile olur.

Ancak ilçemiz şu haliyle, hiçbir iş imkanına sahip değilken, buradaki nüfusu korumak mümkün görünmüyor.

Bundan dolayıdır ki; sürekli göç veriyor, aileler bir arada yaşayamıyor, topraklar sahipsiz kalıyor.

Esnaf kardeşlerimiz terekesine sahip olacak insanlar bile bulamıyorlar.

Bizler, inşallah Karakoçan ilçemizde, iktidara gelmemiz durumunda her zaman ifade ettiğimiz gibi, ilçemize atölyeler ve fabrikalar kuracağız ve gençlerine iş imkânı sağlayacağız.

Böylelikle nüfusu koruyacağız.

Bunu yapmak hiç de zor değil.

Çünkü bunu dert edinmiş durumdayız.

Kıymetli kardeşlerim tekrardan,  kongremizin hayırlara vesile olmasını Allah’tan diliyor, hepinize sonsuz teşekkürlerimi arz ediyorum.” dedi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol