Öne Çıkanlar Jandarmadan yasa dışı bahis operasyonu Korona virüsü önlemleri Çiçek: Ağar Ailesi Cumhur İttifakından Dolayı Hedefte Gazete Dağıtıcısı aranıyor TÜRKİYE AYAK TENİSİ FEDERASYONU ELAZIĞ İL TEMSİLCİLİĞİNE ENDER ÇINAR ATANDI

Bu haber kez okundu.

Fenerbahçe'de Bir Elazığlı!

Fenerbahçe'de Ali Koç, tek aday olarak girdiği seçimi kazandı ve yeniden başkanlığa seçildi. Cumartesi günü gerçekleştirilen genel kurulda 38 sandıkta 6 bin 459 oy alan Ali Koç, bir kez daha başkan oldu. Ali Koç'un  yönetiminin asil listesinde Elazığlı hemşehrimiz Nüket Küçükel Ezberci de yeraldı...

*BEN ELAZIĞLIYIM...

Genel Kurul sonrası Fenerbahçe TV'ye açıklamalarda bulunan Elazığlı Hemşerimiz Nüket Küçükel Ezberci, Elazığ'daki, Diyarbakır'daki, Malatya'daki ve Şırnak'taki çocukların hayallerini gerçekleştirmek istediğini altını çizerek; "Ben Elazığlıyım, hala orayla bağlantım olması gibi devam ediyor. Elazığ'da ki çocuklara, Diyarbakır'da ki, Malatya'da ki çocukları, Şırnak'ta ki çocukları, Afyon Karahisar'da ki çocukları ben buraya toplayabilirsem,sizlerle, inşallah. Onların hayallerini gerçekleştirmek istiyorum. Bu sosyal sorumluluk denilen kavram esassında, sizin, benim tek başımıza yapacağımız işler değil. Eğer gerçek bir sosyal sorumluluktan bahsediyorsak ülke çapında muhakkak karşılığının olduğu, bakanlıklarımızla birlikte. Kurumsal bir proje yapacaksak, bunun sürdürülebilir olması için, ben gittikten sonrada onun devam ediyor olması lazım. Kağıt üstünde hukukuyla, yol haritasıyla, tarih, zaman çizelgesiyle bunları koyup ortaya onaylayabilirsek, başta taraftarımız sahip çıkarsa o zaman hakikaten ömürlük olur."dedi.

NÜKET KÜÇÜKEL EZBERCİ KİMDİR?

Fenerbahçe Yönetim Kurulu asil listesinde yer alan Nüket Küçükel Ezberci kimdir? Kaç yaşında? Ne iş yapıyor?

Nüket Küçükel Ezberci 1968 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Liseyi TED Ankara Koleji tamamlayarak 1986 yılında buradan mezun oldu. Üniversite eğitimini Ankara Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü tamamladı. İyi derecede İngilizce ve İspanyolca biliyor.

Güven Eğitim ve Sağlık Vakfı’nın Yönetim Kurulu başkanlığını yürüttü. BNK Bilgi İşlem ve Teknoloji Ltd. Şti.’de ortaklığı bulunuyor. 2007 yılından bu yana Güven Hastanesi’nde Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütüyor. Ayrıca Sosyal Politikalar Yuvarlak Masası Başkanlığı görevini sürdürüyor.

ÜYELİKLERİ VE GÖREVLERİ

SAİK Sağlık Turizmi İş Konseyi Kurucu Üye

Akredite Hastaneler Derneği Yönetim Kurulu Başkan Vekili

NBA Tıp Merkezi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Özel Güven Yönetim ve Danışmanlık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Güven Evde Bakım, Güzellik ve Sağlık Merkezi Yönetim Kurulu Başkan Vekili

AB Genel Sekreterliği Siyasi Daire Başkanlığı

T.C. Madrid Büyükelçiliği Başkâtibi

Orta Asya Türk Cumhuriyeti Siyasi Daire Başkâtibi

T.C. Kudüs Başkonsolosluğu Başkonsolos Yardımcısı

Essen Başkonsolosluğu, Muavin Konsolos

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol