banner30
Öne Çıkanlar Lösemi Hastası Genç Kız Yardım Bekliyor Hava Limanı Bir Buçuk Ay Kapanacak Elazığ Emniyeti Çalışmalarıyla Göz Dolduruyor İl Protokolü Aşure Dağıtımında GÖKTAŞ Milletimizin ve Şanlı Ordumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu olsun

Bu haber kez okundu.

Fırat EDAŞ’tan Yurtbaşı’na Önemli Yatırım

Bingöl, Elâzığ, Malatya ve Tunceli illerinde müşteri memnuniyetini artırma hedefiyle çalışmalarını aralıksız sürdüren Fırat EDAŞ, sürdürülebilir ve kaliteli enerji arzı noktasında yatırımlarına devam ediyor.

Fırat EDAŞ son olarak, Elazığ’ın merkeze bağlı Yurtbaşı Beldesi’ndeki yatırımını tamamladı.

Proje kapsamında; ekonomik ömrünü tamamlamış ve arıza kaynağı durumundaki alçak ve orta gerilimli şebeke yer altına alındı. Mevcut abonelere kesintisiz enerji arzı sağlanması için alternatif besleme kaynağı oluşturuldu.

Yurtbaşı Beldesi’ndeki enerji ihtiyaçlarının kesintisiz karşılanabilmesi için, yetersiz durumda olan mevcut şebeke demonte edilerek, 4 adet beton köşk tesisi gerçekleştirildi.

Organize sanayi bölgesinin de irtibat yollarının bulunduğu Yurtbaşı Beldesi giriş yolunun aydınlatma ihtiyacını karşılamak üzere, 10 km alçak gerilim, 15 km orta gerilim ve 5 km aydınlatma şebekesi tesis edildi.

Hat kapasite artışlarının da sağlandığı proje kapsamında, 6,1 milyon lira yatırım gerçekleştirildi.

Şirket aynı zamanda, iki dağıtım merkezini de estetik açıdan modern görünüme kavuşturmak üzere, iç dizaynlarını da yenileyerek modüler hücre tesisi sağladı.

Bu kapsamda yeni mod bina tesisini gerçekleştirdi.

7/24 çalışan özverili ekipleri ile kaliteli ve kesintisiz enerji arzı sunma hedefiyle çalışan Fırat EDAŞ, müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için yatırımların artarakdevam edeceğini belirtti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol