Öne Çıkanlar Sanatçı Hasan Erin Yeni Albümü Çıktı Memur Sen 15 Temmuz Şehitleri Bayrak Koşusu Takım Hedefe Ulaşamadı! Talep Olursa Binalar Yeniden İncelenecek

Bu haber kez okundu.

FIRAT ÜNİVERSİTESİ ISDFS SEMPOZYUMUNA EV SAHİPLİĞİ YAPTI…

Mustafa Temizer Konferans Salonunda yapılan çok sayıda davetlinin de çevrimiçi olarak katıldığı sempozyumun açılışına, Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Soner Özgen, Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, Sempozyum yöneticisi Prof. Dr. Asaf Varol, ISDFS Konsorsiyumuna üye kuruluşlar, Fırat Üniversitesi, Sam Houston Eyalet Üniversitesi (ABD), Gazi Üniversitesi, Little Rock'taki Arkansas Üniversitesi (ABD), San Diego Eyalet Üniversitesi (ABD), Youngstown Eyalet Üniversitesi ( ABD), Hacettepe Üniversitesi, Tirgu Mures Tıp, Eczacılık, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Romanya (RO), Cavado ve Ave Politeknik Enstitüsü (PT), Balıkesir Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Türkiye Yazılım ve Siber Güvenlik Derneği, HAVELSAN, Lübnan Arap Açık Üniversitesi (LB) ve Singidunum Üniversitesi ile Sırbistan (SRB) kuruluşlarından temsilciler çevriviçi katıldılar.

Düzenlenen sempozyumda Adli Bilişim, Bilgi Güvenliği, Veri Gizliliği, Şifreleme ve Bilgisayar Bilimleri konularında çeşitli bildiriler sunuldu.

Program sonunda katkı ve desteklerinden dolayı Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’a teşekkür plaketi takdim edildi.

Plaketi Rektör Göktaş adına Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz aldı. 

E-Mail: basin@firat.edu.tr  Tel: (0424) 237 00 00 Dahili: 8681 Sosyal Medya Hesapları: Twitter: firatresmihesap  Instagram: firatresmihesap Facebook: frtbasinyayin

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol