Öne Çıkanlar Bambaşka Bir İzzet Olacak Sahada! Jandarma ekiplerinden En Güzel Övgüleri Hak Etmektedir Veteriner Fakültesinde Yemin Töreni Gerçekleştirildi TFF

Bu haber kez okundu.

FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. GÖKTAŞ, ÖĞRENCİLERLE BAYRAMLAŞTI

Online gerçekleştirilen bayramlaşma programında Rektör Prof. Dr. Göktaş, pandemiden sonra öğrencileri makamına davet etti.

Fırat Üniversitesi İktisat Öğrenci Topluluğu tarafından gerçekleştirilen Bayram Sohbetleri programının konuğu Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş oldu.

Instagram hesabından online olarak gerçekleştirilen programda Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Göktaş, pandemi nedeniyle uzaktan eğitim alan ve memleketlerinde olan Fırat Üniversitesi öğrencileriyle bayramlaştı.

Yoğun bir katılımın olduğu bayramlaşma programına Rektör Prof. Dr. Göktaş, öğrencilerin bayramlarını tebrik ederek “Bütün öğrenci kardeşlerimizin, ailelerinin, sevdiklerinin bayramlarını tebrik ediyorum. Bayramın kendilerine sağlık, mutluluk, huzur getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Öğrencilerin sorularını da cevaplayan Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Göktaş, “Bizim kuşak bayramları doya doya yaşayan bir kuşak. Zaman ilerledikçe bir takım geleneklerimizi ve kültürlerimizi kaybettiğimiz için eski bayramlarla şimdiki bayramları kıyasladığımız zaman arada ciddi farklılık var” ifadelerini kullandı.

Yaklaşık 45 dakika süren bayramlaşma programında Rektör Prof. Dr. Göktaş kendisi ve üniversite hakkında yöneltilen soruları cevaplandırdı ve kampüsün öğrencilerle güzel olduğunu, öğrencileri özlediklerini söyledi.

E-Mail: basin@firat.edu.tr  Tel: (0424) 237 00 00 Dahili: 8681 Sosyal Medya Hesapları: Twitter: firatresmihesap  Instagram: firatresmihesap Facebook: frtbasinyayin

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol