banner30
Öne Çıkanlar Lösemi Hastası Genç Kız Yardım Bekliyor Hava Limanı Bir Buçuk Ay Kapanacak Elazığ Emniyeti Çalışmalarıyla Göz Dolduruyor Jandarma Hırsızları Suçüstü Yakaladı İl Protokolü Aşure Dağıtımında

Bu haber kez okundu.

Fuar Sonrası Talep Patlaması Yaşandı

Elazığ TSO tarafından desteklenen ve hazırlık süreçleri yüklenici firma ile yapılan ;Tradevalley Hibrit Gıda Fuarı çok yoğun bir ilgi gördü.

Elazığ TSO Üyesi firmaların ürün ve kartvizit gibi tanıtıcı görselleri fuarda TradeValley uzmanlarınca doğrudan alıcıya iletilirken, ürünlerin teşhir stantlarında, fiziksel olarak gösterimi de sağlandı.

Yurtdışından gelen alıcı firmalarla, doğrudan iletişim halinde olunan fuarda, katılımcı firmalar online olarak olarak alçılarla iletişim kurma fırsatı da buldular.

Fuar kapsamında, Elazığ ürünlerinin yoğun ilgi gördüğü ve bu ürünler başta olmak üzere Elazığ işletmeleriyle karşılıklı işbirliği yapmaya hazır olan, 130 alıcının platform üzerinden talepte bulunduğu TradeValley tarafından açıklandı.

Alıcıların MENA bölgesi olarak adlandırılan; Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Cezayir, Cibuti, Fas, Filistin (West Bank and Gaza), Irak, İran, İsrail, Katar, Kuveyt, Libya, Lübnan, Malta, Mısır, Suriye, Suudi Arabistan, Tunus, Umman, Ürdün ve Yemen’den işbirliği detay tablosundan görüldü.

MENA Bölgesi’nin 130 ayrı işbirliği ve alım talepleri www.elazigtso.org.tr adresinde yer almakta olup, firmalarımız doğrudan istekli işletmelerle iletişim kurabilecekleri gibi; TradeValley  www.tradevalley.com ve 0850 290 7090 nolu telefonla da iletişim kurarak işbirliği teklifiyle ilgili süreçlerle hakkında destek ve süreçlerle ilgili bilgi alabilirler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol