banner30
Öne Çıkanlar Partilerin Üye Sayıları Açıklandı Ptt Meydanı Çalışmaları El Değişti Reis 67 Yaşında Barak Son Yolcuğuna Uğurladı TKDK

Bu haber kez okundu.

Genç İş Adamı Gök  CHP Basın Sorumlusu Oldu

CHP saflarına genç yaşta katılan  iş adamı, Doruk Gök , siyasi hedeflerini dile getirdi. Elazığ’da dijital baskı sektörü ve  basın alanında sağladığı başarısını, siyasi zeminde de sürdürmek istediğini belirtti.

 18 yaşında CHP üyesi olan Gök , parti delegelerinin ve parti yönetiminin isteği üzerine; geçtiğimiz dönem, Millet İttifakı’ndan  Elazığ İl Belediye Meclis Üyesi  adayı da olmuştu Genç İş Adamı Gök Elazığ CHP Elazığ İl Yönetimi’nin belirlendiği son seçimde, CHP Elazığ İl Başkanlığı’ na seçilen  Coşkun Çağlar Duran’ın il yönetimi listesinde yer almıştı. Yapılan görevlendirme sonrası;  CHP Elazığ İl Başkanlığı Basın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olan Gök, yapacağı çalışmalar ile  önemli projelere imza atacağını belirtti.

“Elazığ’da CHP’li Belediyelerin Olması İçin Elimizden Gelen Tüm Gayreti Göstereceğiz”

Siyasetin zor bir süreç olduğunu, birçok konuda fedakarlık gerektirdiğini bildiğini söyleyen Gök, "Hedeflerim ve ideallerim için siyasete girdim. Ticari başarılarımı, siyasi alanda da gerçekleştirebileceğimi düşünüyorum. Yaşadığım kente, ülkemize, insanımıza CHP saflarında hizmet etmek için siyasete atılmak istedim. Beni 18 yaşımdan itibaren CHP'de siyaset yapıyorum" dedi. Siyasi yaşantımda bana hep destek olan başta ailem olmak üzere  herkese teşekkür ediyorum.  ‘’CHP Elazığ İl Yönetimi olarak, Bizler Elazığ’ın her kesiminden vatandaşlarımıza, kapımızı sonuna kadar açtık ve yapacağımız çalışmalarda, Elazığ’ın yerel siyaseti ön planda olacak ve artık Elazığ’da farklı bir muhalefet anlayışı olacak. Seçimlerde milletvekilli sayısını arttırıp artık Elazığ’da CHP’li belediyelerin olması için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz .” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol