Öne Çıkanlar Esnaf Kan Ağlıyor Engelsiz Yaşam Merkezinin İhalesi Yapıldı Engelli Kardeşlerin Evleri Yandı Erbaaspor-Elazığ Belediyespor Elazığlı Öğrenci Türkiye 5.si oldu

Bu haber kez okundu.

GENÇ SİLVANLILAR, ODA BAŞKANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Genç Sivanlılar Derneği, Elazığ Esnaf ve Sanatkârlar Karma Oda Başkanı Hakan Albayrak ile bir ara geldi.

Başkan Albayrak, istişareye önem verdiklerini belirterek, birlikte yol yürümeye gayret edeceklerini söyledi.

ALBAYRAK: BUNDAN SONRA HER ZAMAN İSTİŞARELİ BİR ŞEKİLDE YOL YÜRÜYECEĞİZ

Albayrak, “Tabi ki kendisi bizim üyelerimizdendir. Otel hakkında bazı sıkıntılarımız var. Bunları da inşallah istişare yapacağız. Bundan sonra her zaman istişareli bir şekilde yol yürüyeceğiz. Bunu kendisine başta da söylemiştik. Bu gün de söylüyoruz.” İfadelerini kullandı.

Genç Sivanlılar Derneği Başkanı Muzaffer Sarıkaya da, yaşadıkları sıkıntıları Başkan Albayrak’a ilettiklerini söyledi.

SARIKAYA: ESNAFA SAHİP ÇIKILMASINI İSTİYORUM

Sarıkaya, “15 Ocak’ta yapılan oda seçimlerinde oda başkanımız Sayın Hakan Albayrak’ın kazanmasıyla yeni görevinde başarılar diliyorum. Biz bu gün Genç Silvanlar Derneği olarak yönetim kuruluyla beraber kendilerini ziyaret ettik. Ben bu konuda kendilerine başarılar diliyorum. Bizim esnafların bazı sorunlarımız var. O sorunlarla ilgili sürekli kendileriyle istişarede olacağımızı söylediler. Seçimleri kazandıktan sonra tekrardan bir esnaf ziyareti oldu. Bu konuda kendilerine çok teşekkür ediyorum. Yolları uzun, işleri zor. Allah kolaylık versin diyorum. Esnafa sahip çıkılmasını istiyorum.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol