banner30
Öne Çıkanlar VERBİSE KAYITLAR 30 EYLÜLDE SON 6. Bölge İçin Harekete Geçti DEVA KYK Kredilerine İlişkin Öneride Bulundu Efsane Kaymakam Ayağının Tozuyla Çalışmalara Başladı Okul Kantinlerine Sıkı Denetim

Bu haber kez okundu.

Gençlik Merkezimiz Diyarbakır’da

Aynı zamanda çeşitli atölye etkinlikleriyle alana kurulan stantlarda biz de Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi olarak Deneyap Atölye ekibimizle bu güzel etkinlikte yerimizi aldık.

Bir çok etkinlik çadırının yanında, Elazığ Gençlik Merkezi Deneyap koordinatörü, 2 Robotik kodlama ve Tasarım Eğitmeni, Bir Gençlik Lideri ve bir de gönüllü genç olarak yer aldık. Stantımız çocuklar ve ebeveynler tarafından aşırı ilgi gördü.

Çocuklar kendi ahşap hayal ettikleri şekilleri ahşap tornalar yardımıyla tasarladılar.

Böylece hem el becerilerini arttırıp hem de deneyap tasarım dersinin alt yapısını bir nebze öğrenmiş oldular.

Ekibimizin gece olunca da gökyüzü gözleme fırsatı oldu.

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet EREN, Bilim alanında yapılan teknolojik gelişmeler Elazığ’da çocuklarımızın bireysel gelişim düzeyine  çok ciddi katkı sunmaktadır.

2021 Uluslararası Diyarbakır Zerzevan Gökyüzü Gözlem Etkinliğinde görev alan tüm arkadaşlarıma başarıyla bizi orada temsil ettikleri için başta gençlik merkezimiz idarecilerine ve görev alan tüm diğer arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. "ifadelerine yer verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol