Öne Çıkanlar Şehit asker son yolculuğuna uğurlandı KYK Öğrencilerine Müjde! Uluslararası Gazeteciler ve Televizyoncular Federasyonunda İki Elazığlı Yöneticilerin kulağına küpe olsun Yıldırım: Toplumsal Duyarlılığın Başlatılmasını İstiyoruz

Bu haber kez okundu.

GENÇLİK MERKEZİN DE ÜCRETSİZ GELİŞİM KURSLARI BAŞLIYOR

Eğitim Öğretim döneminin sona ermesinin ardından yaz tatiline giren çocuklar ve gençler için büyük bir fırsat merkezi olan Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bir çok alanda çalışmalar yürüten Elazığ Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi’nde Yaz Kursları başlıyor. Kur’an-ı Kerim’den Gitar’a, Bağlama’dan Keman’a Osmanlıca, ALES, Bilişim bir çok kurs noktasında Tamamıyla Ücretsiz olarak sunulacak imkanlar Şehrimizin gençlerini bekliyor. 

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan İl Müdürü Abdulsamet Eren; yaz tatilinin başlamasıyla birlikte yoğunluğun arttığı Gsb Spor Okullarının akabinde, Gençlik Merkezimiz de de 29 Dal da ilk etapta 45 Eğitim Görevlimizle ön kayıtlar alınmaya başladı.  Her branştan en 2 ya da 3 eğitmenimiz bulunuyor, tabi ihtiyaca cevap verebilmek adına kontenjanların durumuna göre de Eğitmen sayılarımızı arttırma kapasitemiz mevcut. İl Müdürlüğü olarak Sportif, Sanatsal ve Kültürel anlamda şehrimize hizmet ediyoruz, inşallah bir çok gencimizi de bu imkanlardan faydalandıracağız. 

Kıymetli Velilerimize bir çağrıda bulunarak, 7- 29 yaş arası ilgi ve alakalarına göre Tamamıyla Ücretsiz olan bu kurslardan faydalanmalarını istiyoruz ve kayıt için, Teiaş Yanı Park 23 arkasında yer alan Gençlik Merkezimize kayıtlar için bekliyoruz, ifadelerine yer verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol