Öne Çıkanlar Hafız Osman Öge Anılacak Elazığda Deprem Elazığda 3.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Toraman Ailesinin Acı Günü Fuar ve Kongre Merkezi İnşaatı Devam Ediyor Yaz Etkinlikleri Başlıyor

Bu haber kez okundu.

Göktaş “Kadınlar milletimizin baş tacıdır”

“Kadının toplumumuzdaki yerine dikkat çeken Göktaş, Mutlu, huzurlu, sağlıklı nesiller ve gelecek inşa etmede kadınlarımız dün olduğu gibi bugün de toplumun şekillenmesinde önemli bir yere sahiptir.

Hepimizin ilk öğretmeni, ayaklarının altına cennet serilmiş olan annelerimiz, bilgisi ve içtenlik değerleriyle milletimizin baş tacıdır.” dedi “Bilinçli Nesillere Ulaşmanın Yolu Kadınlarımıza, Sağlayacağımız Fırsat Eşitliğiyle Mümkündür” Mesajında fırsat eşitliğine de vurgu yapan Prof. Dr. Göktaş “Çocuklarımızın ilk öğretmeni, ilk rehberi ve yol göstericisi olan kadın/annelerimiz, toplum ve ailenin mimarı, ülkemizin kurulması ve bağımsız bir şekilde varlığını sürdürmesinde her türlü zorluğun üstesinden gelmemize yardımcı olan kardeş, eş, dost, öğretmen, asker ve bilim insanı olarak kurucu bir kimliğe sahiptir.

Bu açıdan geleceğimizi emanet ettiğimiz, ülkemizin daha ileri bir seviyeye yükselmesini sağlayacak eğitimli ve kendilik değerlerine sahip bilinçli nesillere ulaşmanın yolu da kadınlarımıza, eğitim, iş ve sosyal yaşamda sağlayacağımız fırsat eşitliğiyle mümkündür.

Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit ve gazilerimizin anneleri ve eşleri olmak üzere bizi şefkat ve hoşgörüyle eğiten ve yetiştiren tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum. ”ifadelerini kullandı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol