banner30
Öne Çıkanlar Gözetim Tetkiki Tamamlandı AFAD Kura Tarihini Açıkladı Teslim Olan Örgüt Mensubu Sayısı 176ya Yükseldi Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi MHP SAHAYA İNDİ

Bu haber kez okundu.

Gözetim Tetkiki Tamamlandı

Tetkik ile ilgili değerlendirmede bulunan Demirtaş, Elazığ TSO’nun kalite yolculuğuna şahit olduğunu belirterek, “Oda yönetim kurulu ve profesyonellerinin, ortaya koydukları bu çalışmalar ve hizmetlerden büyük bir mutluluk duymaktayız…” dedi. 

“TSE Hizmette Kalitenin Artmasına Katkı Sağlıyor” Elazığ TSO Gözetim Tetkiki, Elazığ TSO Meclis Toplantı Salonu’nda; Elazığ TSO Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Zülfü Altıntaş, Elazığ TSO Genel Sekreterİ M.Mehmet Karabulut, birim müdürleri ve oda personellerinin katılımı ile yapıldı.

Gözetim öncesi açılış toplantısında, bir değerlendirmede bulunan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Zülfü Altıntaş, TSE’nin üye memnuniyetinin artması ve odanın sürekli kendini yenileme noktasında, çok değerli katkılar sağladığını ifade etti.

Yapılan her tetkik ve gözetim ziyaretlerinin, odaya çok önemli kazanımlar sağladığını ifade eden Altıntaş, “TOBB Akreditasyon sisteminde, C sınıfından B sınıfına yükselme başarısı gösteren odamızın yeni hedefi ,akreditasyonda A sınıfıdır.

Bu noktaya gelebilmek için de, TSE tarafından verilen; TSE – EN - ISO 9001:2015 belgesi çok büyük önem taşımaktadır.

Akreditasyonda A sınıfının eşiğine gelmiş olan odamız, aynı zamanda içinden geçmekte olduğumuz bu süreçte TSE’den, Güvenli Hizmet Belgesi’ni de alan bölgenin ilk odalardan biri olmuştur.

Bu gayretlerimizin, TSE gibi bir kurum tarafından incelenmesi ve belgelenmesi ise çok önemlidir. Bu vesile ile titiz çalışması ve tüm yol gösterici gayretleri nedeniyle; TSE Baş Denetçisi Sayın Hasan Demirtaş’a teşekkür ediyor, odamıza bu belgeyi kazandıran tüm personellerimizi de kutluyoruz” dedi.

“Elazığ TSO’nun Kalite Yolculuğuna Şahidim” TSE Denetçisi ve Akdeniz Bölge Koordinatörü Hasan Demirtaş ise yaptığı değerlendirmede, Elazığ TSO yönetimi ve profesyonellerinin çalışma ve gayretlerini ,il dışında yaşayan bir bürokrat olarak yakından takip ettiğini söyledi.

Demirtaş değerlendirmesinde şu ifadelere yer verdi; “ TSE’de, 20 yıla yaklaşan bir hizmet dönemimiz var. Dolayısı ile Elazığ TSO’ nun kalite yolculuğunu ve bugün aldığı mesafeyi, çok iyi biliyorum.

Şehrimize değer katma adına, önemli çalışmalar yaptığını görmekten mutluluk duyduğumu özellikle ifade etmek istiyorum.

Oda yönetim kurulunun, bir süre önce Antalya’da Yönetim Gözden Geçirme Toplantısı’na şahit oldum.

Bunlar çok güzel ve bir kurum için değerli adımlar...

Bir gün süren gözetim sürecinde, bizlere gösterilen ilgi ve alakadan dolayı Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı’mız Asilhan Arslan şahsında, tüm yönetim kuruluna ve oda personellerine teşekkür ediyorum.

Müşteri memnuniyeti konusunda iyi uygulamalar gördük. Güvenli Hizmet Belgesi bunun bir sonucudur.

Bu uygulamaları Türkiye’de, gittiğimiz diğer kurumlarda da örnek olarak göstereceğiz.

Elazığ TSO’ nun, kalite yolculuğunun devam ve sürekli iyileşme için bizler de önerilerimizi sunduk.

Elazığ TSO Gözetim Tetkiki’ ni, başarıyla geçmiştir.

Raporlarımızda da bunu kayıt altına alacağız.

Hayırlı olmasını diliyorum”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol