Öne Çıkanlar Elazığ Yağmura Doyacak TOKİ İhtarnameyi Sehven Göndermiş Küçükay Ailesinin Acı Günü Mini Terminal Binası İnşaatı Yükseliyor Kırmızı Alan Genişliyor

Bu haber kez okundu.

GSB YURTLARI ÖĞRENCİLERİNDEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE RAMAZAN KOLİSİ

Elazığ’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü öncülüğünde yurtlarda kalan öğrenciler ve gönüllü gençler tarafından, Ramazan ayı dolayısıyla hazırlanan erzak kolileri ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıldı.

Elazığ’da Ramazan ayı etkinlikleri devam ediyor. Bu çerçevede Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü öncülüğünde kent genelinde yurtlarda kalan öğrenciler ve gönüllü gençler, Ramazan ayının paylaşma ayı olması hasediyle, ihtiyaç sahibi ailelere erzak kolisi hazırlayarak teslim etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada, “Mübarek Ramazan ayı bizlere paylaşmayı, cömertliği ve infakı öğretir.

Bu ay zenginin, fakirin halinden anlamasına vesile olurken, yoksulun da ona yardım eli uzatan kimseyi dualarında anmasına kapı açar.

Ramazan ayı ile toplumsal huzur ve birlik sağlanmış olur.

Öğrencilerimizin ve genç gönüllülerimizin bu yüreklere dokunan hareketleri ile bizlere Ramazan ayının en önemli özelliğinin paylaşmak olduğunu hatırlatıyorlar.

Bu anlamlı etkinlik için başta yurt müdürlüklerimizi, sosyal çalışmacı arkadaşları, öğrencilerimizi ve gönüllü gençlerimizi tebrik ediyorum" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol