banner30
Öne Çıkanlar VERBİSE KAYITLAR 30 EYLÜLDE SON 6. Bölge İçin Harekete Geçti DEVA KYK Kredilerine İlişkin Öneride Bulundu Efsane Kaymakam Ayağının Tozuyla Çalışmalara Başladı Okul Kantinlerine Sıkı Denetim

Bu haber kez okundu.

Güreş Antrenmanında Sürpriz Misafir

Bu kapsamda belirli periyotlarla sporcuları antrenmanlarında ziyaret ederek onlara her daim destek olan Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren güreşçilerimizi ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyaretin birde sürpriz konuğu oldu.

Spor Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Mehmet Baykan güreş antrenmanına görüntülü arama ile misafir olup güreş sporcuları ve İl Müdürü EREN ile görüştü. Sayın Mehmet Baykan gerçekleştirilen görüşmenin anısına 25 sporcuya ve hocalarına bir hediye göndereceğini ifade edip ‘’Arkadaşlar Allah hepinizi bahtınızla güldürsün Türkiye, Avrupa, Dünya olimpiyat madalyaları nasip etsin.

Elazığ bu memleketin temel direklerinden önemli kalelerinden.

Siz orada millet, vatan adına hem spor yapıyorsunuz hem bayrağa, ezana, dinimize hürmetle inşallah hocalarımız sizleri yetiştiriyor.

Ailelerinize selamlarımı söyleyin.

Okullarınızda başarılar diliyoruz.

Artık spor yapmak kıymetlendi. Hem okullarınızı hem sporunuzu ihmal etmeyin.

Ayrıca ailelerinizi hiçbir zaman ihmal etmeyin.

Önemli olan anne baba duası almak.

Hepinize başarılar diliyorum.

Rabbim yar ve yardımcınız olsun.’’ İfadelerine yer verdi. Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, ‘’Her daim yanımızda olan Spor Hizmetleri Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Baykan bugün güreş antrenmanımıza görüntülü arama ile misafir oldu.

Ben desteklerinden dolayı başta Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Spor Hizmetleri Genel Müdürümüze, Milletvekillerimize, Valimize, Belediye Başkanımıza, İl Başkanımıza çok teşekkür ediyorum.’’ ifadelerine yer verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol