Öne Çıkanlar İYİ Parti 3. Yılını Kutladı Milletvekili Balıktan Muhtarlar Günü Mesajı CUMHURBAŞKANIMIZIN ELAZIĞA SAHİP ÇIKMASI LAZIM Doğru Planlanmayan Proje YEPYENİ BİR ŞEHİR İNŞA EDİYORUZ

Bu haber kez okundu.

Gürtürk ve Kara gençlik merkezini ziyaret etti

İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk ve İlim Yayma Cemiyeti Elazığ Şube Başkanı Şahin Kara, Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezinde açılan gitar, keman, naht, resim ve okçuluk gibi birçok kurs atölyesinin yanı sıra  gençlerin teknoloji alanında da gençlerin  gelişimlerine katkı sağlayan Deneyap Teknoloji Atölyesindeki çalışmaları  incelediler.

Gürtürk, “Yapılan Çalışmaları Yerinde Gözlemledik”

 İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, incelemeler sonrasında  yaptığı değerlendirmede  ’’Milli Eğitim Müdürlüğümüzün en önemli paydaşlarından biri olan ve kültür, sanat, spor gibi birçok alanda işbirliği içerisinde bulunduğumuz Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezini ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde gözlemledik. Misafir perverliklerinden dolayı Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren Bey nezdinde tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum.’’ İfadelerine yer verdi.

İlim Yayma Cemiyeti Elazığ Şube Başkanı Şahin Kara ise yatığı açıklamada," Yapmış olduğumuz ziyarette gençlerimizin kendilerini geliştirebilmesi için çok güzel bir ortamlarının olduğunu gördük. Bu anlamda gençlerimizin gelişimi için göstermiş oldukları gayretlerden dolayı  iki müdürümüzü de tebrik ediyorum." dedi.

Eren, “Sayın Gürtürk’e Ve Sayın Kara'ya  Nazik Ziyaretlerinden Dolayı Teşekkür Ediyorum”

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren ise yaptığı değerlendirmede Gürtürk ve Kara’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Eren, " Gençlerimizin gelişimlerine katkıda buluna bilmek sosyal, sportif ve kültürel alanda bir çok kurs atölyemiz var. Gençlerimizin bizden herhangi bir kursun açılmasını istemesi yeterli. Gerekli altyapı çalışmalarından hemen sonra talep edilen kursu gençlerimizin hizmetine sunuyoruz.  Birçok alanda ortak faaliyet yürüttüğümüz kurumlardan biri olan İl Milli Eğitim Müdürlüğü bu konuda bizim en büyük kaynağımız ve destekçimizdir.  İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Gürtürk’e ve İlim Yayma Cemiyeti Elazığ Şube Başkanı Sayın Kara'ya Gençlik Merkezimize yapmış olduğu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.’’ İfadelerini kullandı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol