Öne Çıkanlar Şehit asker son yolculuğuna uğurlandı KYK Öğrencilerine Müjde! Uluslararası Gazeteciler ve Televizyoncular Federasyonunda İki Elazığlı Yöneticilerin kulağına küpe olsun Yıldırım: Toplumsal Duyarlılığın Başlatılmasını İstiyoruz

Bu haber kez okundu.

“HAKLARIMIZA VE DEĞERLERİMİZE GÖZ DİKENLERLE MÜCADELE EDECEĞİZ”

Elazığ Önder İmam Hatipliler derneği Başkanı Osman Cem Karahüseyinoğlu, 28 Şubat post modern darbesinin 25’inci yıl dönümünde açıklamalarda bulundu.

Önder İmam Hatipliler Derneği olarak, 28 Şubat darbesini unutmamak ve genç kuşaklara da unutturmamak için her zaman çaba göstereceklerini belirten Karahüseyinoğlu, “28 Şubat’ta haklarımıza sahip çıkmak için nasıl mücadele ederek hakkın ve haklının yanında olduysak ve bu mücadelemiz nasıl karşılık bulduysa, bugün de yarın da haklarımıza, değerlerimize ve milletimizin iradesine göz diken odaklarla mücadelemiz devam edecektir.

Dün olduğu gibi bugün de milletimizin iradesine ipotek koymaya çalışanlarla, gençlerimizin hayallerini çalmak isteyenlerle, haklarımıza ve değerlerimize göz dikenlerle mücadele edeceğimizi beyan ediyor ve 28 Şubat’ın yıldönümünde bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

İmam hatip camiası olarak Hakkın ve halkımızın iradesinin yanında, darbelerin karşısındayız.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol