Öne Çıkanlar Özçelik Soykırım İftirasını Nutuk İle Kınadı Diyet ve Obezite Polikliniği Hizmetlerine Devam Ediyor En Güzel Övgüleri Hak Etmektedir Ahmet Bektaş Bolu Cumhuriyet Başsavcılığına atandı Elazığ İçin İftar Vakti

Bu haber kez okundu.

İHH’dan İftar Sofralarına Sıcak Yemek

Elazığ İHH Kadın Kolları tarafından gerçekleştirilen organizasyonla evlerinde hazırladıkları sıcak yemekleri ihtiyaç sahiplerinin iftar sofraları ile buluşturmak isteyen hayırseverlerin yemekleri İHH’nın katkılarıyla belirlenen evlere ulaştırılıyor.

Hayırsever Sinem İşlek tarafından kendi elleriyle hazırlanan yemekler akşam ezanı öncesinde belirlenen evlere gönderildi.

Yapılan etkinlik hakkında bilgi veren Elazığ İHH Kadın Kolları Eğitim Birim Sorumlusu Fikriye Taşköprü bu yıl hedeflerinin 1500 aileye sıcak yemek ulaştırmak olduğunu belirerek açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “Elazığ İHH Kadın Kolları olarak 8 yıldır devam ettirdiğimiz toplu iftar programlarımız bulunmaktaydı. Bu yıl ve geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle insanlarla toplu alanlarda buluşamadığımız için ailelerimize evlerimizde kendi ellerimizle hazırladığımız iftar yemeklerini ulaştırmaktayız. Evlerinde sıcak yemek imkânı olmayanları sıcak yemekle buluşturuyoruz. Geçen yıl Ramazan ayında bu şekilde sıcak yemek organizasyonu ile 750 aileye ulaşmıştık bu yılki hedefimiz 1500 aileye ulaşmak ve sofralarına sıcak yemek koymaktır. Ramazan ayı boyunca faaliyetimiz bu şekilde devam edecek” dedi.

İHH Elazığ İnsani Yardım Derneği İl Temsilcisi Metin Kılıç ise açıklamasında Elazığlı hayırseverlerin ve gönüllü hanımların evlerinde hazırlayacakları yemekleri İHH ile irtibata ( 0 541 631 23 21 ) geçmeleri halinde muhtaç ailelerin sofralarına Ramazan ayı süresince ulaştırmaya devam edeceklerini kaydetti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol