Öne Çıkanlar Sigaradan İki Yılda 112 Milyar TL ÖTV Geldi Son Bir Haftada 14 Şahıs Tutuklandı Sağlık Çalışanlarından Konvoylu Çağrı Milletvekili Bulut Elektrik ve Doğalgaz Faturaları 3 Ay Daha Ertelendi

Bu haber kez okundu.

İl Özel İdare’de Kongre Tarihi Belirlenmedi

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Liginde mücadele veren İl Özel İdare Kadın Basketbol takımının yeni sezon öncesi yapılması gereken Genel Kurulu için tarihin henüz belirlenmediği öğrenildi.

Daha önce Haziran ayının ilk yarısında yapılacağı açıklanan Genel Kurul’un, İçişleri Bakanlığının Genel Kurullar ile ilgili olarak yaptığı açıklamada yer alan ibarelerden hareket edilerek ertelendiği, Olağanüstü Genel Kurul olması nedeniyle Haziran ayının ikinci yarısında yapılacağı açıklanmıştı.

Ancak İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımı Yönetim Kurulu’nun Olağanüstü Genel Kurul tarihini belirleme konusunda İl Valisi Erkaya Yırık’ın yaptığı bazı görüşmeler nedeniyle tarihinin henüz belirlenmediği öğrenildi.

Vali Erkaya Yırık’ın yeni sezon öncesi İl Özel İdare Kadın Basketbol takımı için bazı firmalar ile sponsorluk görüşmelerinde bulunduğu, bu görüşmelerden netice alınmasının ardından olağanüstü genel kurulun yapılacağı tarihin belirlenmesinin beklendiği bildirildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol