Öne Çıkanlar Sanatçı Hasan Erin Yeni Albümü Çıktı Memur Sen 15 Temmuz Şehitleri Bayrak Koşusu Takım Hedefe Ulaşamadı! Talep Olursa Binalar Yeniden İncelenecek

Bu haber kez okundu.

İLK KAFİLE YOLA ÇIKTI

Rize Fındıklı Gençlik kampımıza katılacak olan gençlerimize; Bingöl, Tunceli ve Muş illerinden gençlerimiz eşlik ettiler.

Toplama merkezinin bu yıl Elazığ olması hasebiyle 18 kişilik kontenjan ilimize ayrılmış olup, diğer ilerimize ise 8 kişilik kontenjanın verilmesiyle 1. Dönem kampımızı uğurladık.

Kamplarımızda kız ve erkek dönemleri ayrı ayrı yapılacaktır.

Deniz ve Doğa olarak ayrılan kamplarımızın başvuruları halen deva etmekte olup son başvuru tarihi ise 7 Temmuz olarak gencizbiz.gsb.gov.tr üzerinden başvurularını yapabilirler. İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada; Pandemi dolasıyla ara verilen ancak normalleşmenin ardından kaldığı yerden devam eden Gençlik Kamplarımıza ilk misafirlerimizi yolculadık.

Gençlerimiz için büyük fırsat ve unutamayacağı anlardan biri olacak olan kamplarımıza Rize Fındıklı Doğa kampıyla merhaba dedik.

Toplama merkezi olmamız hasebiyle de kontenjan sayımız diğer illerimize göre fazla bu yüzden şanslıyız ve bu imkanlardan faydalanmak isteyen gençlerimizi göndermeyi arzuluyoruz. Ücretsiz kamplarımıza da başvurular devam ediyor, yaz aylarında keyifli ve güzel vakit geçirmek isteyen gençlerimizi Kamplarımıza davet ediyorum, dedi.

Anahtar Kelimeler:
İLK KAFİLE YOLA ÇIKTI

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol