banner30
Öne Çıkanlar ZEHİRE BÜYÜK DARBE AŞISIZLARA PCR TESTİ ZORUNLULUĞU KALDIRILDI TIPTA UZMANLIK EĞİTİMİ GİRİŞ SINAVI BAŞVURULARI BAŞLADI HIRSIZLIK ŞÜPHELİSİ İKİ SAATTE YAKALANDI GÜREŞ MÜSABAKALARI SONA ERDİ

Bu haber kez okundu.

İYİ Parti 3. Yılını Kutladı

 İyi Partiden yapılan açıklamada, “Sizlerin de bildiği gibi İYİ Partimiz bugün 3.yılını kutluyor. Genel başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendinin de katılım sağlayacağı büyük kutlamamız İzmir Gündoğan Meydanı’nda olacaktır.

İl Başkanımız Sayın Mevlüt Or da bu büyük kutlamaya katılmak üzere İzmir’e hareket ettiği için bugün ilimizde yapacağımız kutlamalarda aramızda bulunamayacaktır.

Bizler de  İl ve Merkez İlçe yönetimi ile birlikte Valilik binamızın önündeki Atatürk anıtına çelenk koyma töreni ile gün içerisindeki kutlamalarımıza  buradan başlamış olduk.

25 Ekim 2017 de Genel başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendinin Ankara’da kurduğu partimiz her geçen gün büyüyerek ve güçlenerek yoluna devam ediyor.

Ötekileştirilme kutuplaştırılma ve iftira atmosferinden beslenenlere karşı verdiğimiz mücadelemiz 24 Haziran seçimlerinde 40 vekilimizin seçilmesiyle ilk meyvesini vermiştir.

Ne geçmişte ne bugün ne de yarınlarda İYİ partiyi bölmek parçalamak isteyen hiçbir şer ve güç odakları emellerine ulaşamayacaktır.    

Her şeyden önce bilinmelidir ki; İYİ Parti milletin isteği ile kurulmuş cesurlar hareketidir.

Bizler güçlü kadrolarımızla ülkemizi yönetmeye talibiz.

Her türlü yıldırma ve parti içi hiyerarşimizi bozmaya çalışanlara söylemek isteriz ki; dünden daha güçlü yarın için daha inançlıyız.

Partimizin her gönüllü üyesi ile birlikte gece gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeden çalıştık.

Bize karşı yapılan haksızlıklara ve atılan çamurlara karşı mücadelemizden yılmadık. Bizler bir aileyiz ve İYİ Parti ailesi olarak her geçen gün güçlenerek büyümeye devam ediyoruz.

Milletimizin İYİ Partimize ihtiyacı var, millet bizi çağırıyor.  

Genel başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendi başta olmak üzere Milletimize, partimizin değerli kurucularına, her daim bizlere destek olan çalışmaları ve emekleri ile katkıda bulunan yöneticilerimize ve tüm üyelerimize teşekkür ederiz. Hep birlikte daha nice 3 yılları geride bırakmak dileğiyle tüm cesur ve gönüllü İYİ partililerimizin bugününü kutluyorum.” denildi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol