Öne Çıkanlar ÖĞRENCİ YURTLARI İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI BAŞVURULAR KÜLTÜR PARKTA YAPILACAK Hemşerimiz Akkoyun Başkanların Konuğu Oldu Faturayı Bırakan Sayacı da Okur Jandarma yaban hayvanlarını aç bırakmıyor

Bu haber kez okundu.

“KATKI VERMEYE HAZIRIZ”

Başkan Servet Gürgözeler, Maden ilçe sınırları içinde yer alan zengin maden yataklarının ilimiz müteşebbislerinden oluşan bir ticari yapı tarafından işletilmesi gerektiğini dile getirerek, siyaset kurumunun da Ankara’da bu önemli işin ısrarlı takipçisi olması gerektiğine dikkat çekti.

İYİ Parti İl Başkanı Servet Gürgözeler açıklamasında: “Bulunan maden yataklarının ETSO tarafından başlatılması ve yerli bir oluşum tarafından işletilmesi, hem ilimiz sanayisine hem de istihdama önemli katkılar sağlayacaktır.

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan tarafından başlatılan ve şehrin tüm ticari teşekkülleri ve STK’lar tarafından da desteklenen projenin hayata geçirilmesi için siyasilerimizin, “Bu görev ETSO’nundur, biz takip edip, izliyoruz” deyip kenara çekilmek yerine konuyu Ankara’da takip ederek ilimizin hayrına olacak şekilde sonuçlandırılmasına katkıda bulunmaları gerekmektedir.

Bu konu sadece ETSO ve paydaşlarının gayretleri ile değil, milletvekillerimizin de girişimleri ile olumlu sonuçlanabilecek bir tarihi fırsattır. İhalenin şeffaf, adil ve geniş katılım sağlayacak şekilde yapılması hususunda siyasilerimizin yapacakları çalışmalara İYİ Parti olarak her türlü desteği vermeye hazırız.

Konu Sn. Cumhurbaşkanımıza iletilecek bir sürece girdiği takdirde ise; oluşturulacak heyette İYİ Parti olarak bizler gerek İl Başkanlığı gerek Genel Merkez temsilcisi olarak bulunmayı şehrimize bir hizmet ve vefa olarak görür, bunu sağlayıp başaranlara da teşekkür ederiz.

"İlimizin geçmişten bugüne yaşadığı mağduriyetlerin kısmen giderilmesinde önemli bir rol üstlenecek maden yatakları ve bunun işletilmesi sürecinde ise yapılacak sanayi tesisleri ile şehrimizdeki çok sayıda işsiz gencimize istihdam sağlanacak ve bu şehrin ekonomisi canlanmış olacaktır.” İfadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler:
“KATKI VERMEYE HAZIRIZ”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol