Öne Çıkanlar İYİ Parti 3. Yılını Kutladı Milletvekili Balıktan Muhtarlar Günü Mesajı CUMHURBAŞKANIMIZIN ELAZIĞA SAHİP ÇIKMASI LAZIM Doğru Planlanmayan Proje YEPYENİ BİR ŞEHİR İNŞA EDİYORUZ

Bu haber kez okundu.

Keleş, Şehit ve Gazi yakınları ile bir araya geldi

Konuyla ilgili olarak hastaneden yapılan açıklamada, “ Hastanemizde 3713 Sayılı Terörle Mücadele Kanunu kapsamında görev yapan şehit yakını, gazi ve gazi yakını çalışanlarımıza yönelik bir etkinlik düzenlendi.

Hastanemiz Başhekimliğince düzenlenen etkinlikte şehit yakını, gazi ve gazi yakını çalışanlarımız bir araya geldiler.

Hastanemiz konferans salonunda düzenlenen etkinliğe Başhekimimiz Prof. Dr. Erol Keleş, hastanemiz yöneticileri ve Rönesans İşletme Hizmetleri yöneticileri; şehit yakını, gazi ve gazi yakını çalışanlarımız katıldılar.

Düzenlenen programda çalışanlarımıza teşekkür belgeleri takdim edildi.

Etkinlikte kısa bir konuşma yapan hastanemiz Başhekimi Prof. Dr. Erol Keleş, “ Öncelikle şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum.

Kahraman şehitlerimizin bizlere emaneti olan değerli mesai arkadaşlarımız ile gazi ve gazi yakını çalışanlarımıza hoş geldiniz diyorum.

Hep birlikte bir aile bilinciyle hareket ederek hizmetlerimizi sunarken, bizler de çalışanlarımızın her daim yanında olma gayreti içinde olacağız.

Şehit yakını, gazi ve gazi yakını çalışanlarımız ve bu vesile ile tüm fedakâr sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederim.” dedi.

Teşekkür belgelerinin takdim edilmesiyle devam eden etkinliğimiz aile fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol