banner28
banner29
Öne Çıkanlar BALIK: YARALARIMIZIN BÜYÜK KISMINI SARDIK Dev Yatırım Su Sızdırıyor Ergen: Jandarma Karakolu Yol Kontrolü ile Değil Şehir Yeni Bulvarlar Kazanıyor Müslümanların önüne açılmış bir fırsat kapısıdır

Bu haber kez okundu.

Klinik Açan Sahte Diş Hekimi Yakalandı

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “ İl Jandarma Komutanlığı’nın yaptığı çalışmada merkeze bağlı Yazıkonak Beldesi’nde tek katlı bir evin diş hekimliği kliniğine çevrildiği belirlendi. Ekiplerin araştırmasında kaçak olarak kurulan klinikte çalışan şahsın ise diş hekimi olmadığı tespit edildi. Bunun üzerine belirlenen adrese operasyon yapıldı.

Operasyonda sahte diş hekimliği yapan İ.D. gözaltına alındı. Kaçak klinikte ise diş hekimlerinin kullandığı tüm tefrişatın yer aldığı ortaya çıktı.

Jandarma sahte diş hekiminin kullandığı reçete, randevu defteri ve alacak verecek kayıt defteri gibi delillere el koydu.

İl Sağlık Müdürlüğü’nden gönderilen diş hekiminin de incelediği kaçak klinikteki malzemelere kurum tarafından el konularak, ev mühürlendi. Jandarma ekiplerince Sahte diş hekimi hakkında yasal işlem başlatıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol