Öne Çıkanlar Sigaradan İki Yılda 112 Milyar TL ÖTV Geldi Sağlık Çalışanlarından Konvoylu Çağrı Milletvekili Bulut Elektrik ve Doğalgaz Faturaları 3 Ay Daha Ertelendi Hurda Araç Parçalarını Sanata Dönüştürüyor

Bu haber kez okundu.

KOÇ-ARÇELİK "PREP” PROGRAMININ İLK MEZUNLARI İÇİN MEZUNİYET TÖRENİ DÜZENLENDİ

Yapılan protokol kapsamında “PREP” programının ilk mezunları çevrimiçi olarak gerçekleştirilen mezuniyet töreniyle kutlandı.

Gerçekleştirilen mezuniyet törenine; Arçelik- Koç Holding Grup Başkanı Fatih Kemal Ebiçlioğlu, Dijital ve Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Utku Barış Pazar ve Arçelik BT Direktörü Yekta Caymaz, Fırat Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Yazılım Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Resul Daş ile kurucu Bölüm Başkanı Prof. Dr. İbrahim Türkoğlu, Kocaeli Üniversitesi'nden, Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Yaşar Becerikli, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

Törende yapılan konuşmalarda, başlatılan programın çok uzun yıllar sürmesi ve “Prep” in kalıcı olarak Türk yazılım sektöründe itici kuvvet olması temenni edildi.

E-Mail: basin@firat.edu.tr  Tel: (0424) 237 00 00 Dahili: 8681 Sosyal Medya Hesapları: Twitter: firatresmihesap  Instagram: firatresmihesap Facebook: frtbasinyayin

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol