banner30
Öne Çıkanlar Gakgo sağanakta çalıştı! Metruk Binalar Yıkılacak Tek düşüncem takımıma katkı sağlamak! EROL REİS ELAZIĞI TOPARLA

Bu haber kez okundu.

Kovancılar İlçe Sahasında Sona Doğru

porun her yaştan ve her statüden bireyin günlük rutini haline gelmesi amacıyla çalışmalarına ve yatırımlarına büyük bir özveri ve hızla devam eden Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bu kapsamda Kovancılar İlçe sahası zemininin yenilenmesi ilaveten giyinme odaları ve kafeteryasının yapımında son aşamaya geldi.

Kovancılar İlçe Sahasında gerçekleştirilen çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet EREN, "Kovancılar İlçemizde daha önceki yıllarda Spor salonumuzun hem zemin hem de dış cephesinde büyük bir bakım onarımını yapmıştık.

Yine Kovancılar Gençlik Merkezimizin de tüm tefrişatını ve eksikliklerini gidermiştik.

Bu kompleks içerisinde şuanda Kovancılar İlçe Sahamızın Tribün ve çevre düzenleme çalışmasını yapmıştık ama özellikle zemini takımımızın da bal liginde olması hasebiyle ihtiyaca cevap vermemesinden dolayı zeminini yenileyerek son derece modern ve güzel bir zemin yapıyoruz.

Aynı zamanda birde İlçe Sahamızın giyinme odası ve kafeteryası bitmek üzere.

Dolayısıyla zemin yenilenmesi işinde ve giyinme odasıyla kafeterya yapımında son aşamaya geldik. Kovancılardaki gençlerimize ve spor camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Ben desteklerinden dolayı başta Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu olmak üzere Milletvekillerimize, Valimize, Belediye Başkanımıza, İl Başkanımıza çok teşekkür ediyorum.’’ ifadelerine yer verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol