Öne Çıkanlar Özçelik Soykırım İftirasını Nutuk İle Kınadı Diyet ve Obezite Polikliniği Hizmetlerine Devam Ediyor Küçükay Ailesinin Acı Günü En Güzel Övgüleri Hak Etmektedir Ahmet Bektaş Bolu Cumhuriyet Başsavcılığına atandı

Bu haber kez okundu.

KURSDER Basın Toplantısı Düzenledi

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı Nafiz Koca ve eğitimciler katıldı.

 “Güzel Faaliyetler Bizleri Memnun Etmiştir”

 Toplantıda açıklamalarda bulunan  İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, “İlimizde bu KURSDER’i korumakla eğitim öğretim alanına daha güzel işler yapmak daha güzel faaliyetler göstermek açısından bizleri memnun etmiştir. İlimizde bulunan kurslar kanun ve yönetmenlikler çerçevesinde eğitim ve öğretimlerine devam etmekteler” dedi.

 “Kurallara Uyuyoruz”

KURSDER Elazığ Şube Başkanı Veli Aksu, yüzyüze eğitimin önemine vurgu yaptığı açıklamada  “KURSDER olarak 26 KURSDER üye kurumlarımız hijyen kurallarına pandemi kurallarına son derece uyarak bu çocuklarımızın yüz yüze eğitimini devam ettirecektir “dedi.

Başkan Koca Dernek Kurucularını Tebrik Etti

Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı Nafiz Koca  ise yaptığı değerlendirmede 24 Ocak 2020’de meydana gelen  depremde en büyük darbeyi eğitim kurumlarının aldığını belirterek dernek kurucularını tebrik etti Eğitimci Cemal Meral, ise yaptığı açıklamada KURSDER tarafından gerçekleştirilen   faaliyetlerin kendilerini mutlu ettiğini ifade etti 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol