Öne Çıkanlar Sanatçı Hasan Erin Yeni Albümü Çıktı Memur Sen 15 Temmuz Şehitleri Bayrak Koşusu Takım Hedefe Ulaşamadı! Talep Olursa Binalar Yeniden İncelenecek

Bu haber kez okundu.

MÜSİAD Göktaş ve Kara’yı Ağırladı

Önceki dönem MÜSİAD  Elazığ Şube başkanı Nedim Durgungül'ün ev sahipliğinde gerçekleştirilen programda üniversite sanayi iş birliğinin yanı sıra İlim Yayma Cemiyeti'nin faaliyetleri de konuşuldu.

Programın açılış konuşmasını yapan MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan, katılımcılara teşekkür etti.

“Sürece Katkı Sunmaya Çalışıyoruz “

Elazığ'ın her alanda gelişmesi ve kalkınması için MÜSİAD olarak her türlü çalışmayı destekleme gayretinde olduklarının altını çizen Gürkan; "Dost Meclisimizde bu hafta Fırat Üniversitemizin başarılı ve bir o kadar da mütevazi olan kıymetli rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş hocamızı ve İlim Yayma Cemiyeti'ni konuk ettik.

Her iki kuruluş da şehrimizin gelişmesine ve kalkınmasına ciddi katkılar sunuyor.

Tabi bizler de MÜSİAD olarak Elazığ’ımızın ekonomik açıdan daha iyi noktalara gelebilmesi için çalışan, gayret gösteren bir kuruluşuz. Her ne kadar ekonomi alanında bir sivil toplum kuruluşu olsak da şehrimizin sosyal, kültürel ve diğer alanlarda da gelişmesini önemsiyor, bunun için Dost Meclisi gibi programlar düzenleyerek sürece katkı sunmaya çalışıyoruz." ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol