Öne Çıkanlar GÖREVİNDEN ALINDI Korona Virüs Diyabetlileri Daha Fazla Etkiliyor Cumhurbaşkanı Erdoğan Helikopterle Deprem Konutlarını İnceliyor AK Parti Heyeti Konteyner Kenti Ziyaret Etti Dünya Gülsün

Bu haber kez okundu.

OKUL ÖNLERİ DENETLENİYOR

Elazığ’da okul önlerinde asayişi sağlamak ve öğrencilerin okullarına daha rahat gidebilmeleri için gerçekleştirilen denetimler devam ediyor. 

Elazığ Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü ekipleri, dün okul önlerinde denetimler yaptı. Denetimlerde herhangi bir suç unsuruna rastlanılmadığı belirtildi.

Elazığ’da İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından okul çağındaki çocuk ve gençlerin olumsuz durumlardan, okul çevrelerindeki suç oranlarının azaltılması ve suçluların yakalanması için okul önlerinde asayiş ve narkotik ekipleri tarafından arama yapılırken, trafik ekipleri tarafından ise öğrenci servisleri denetlenerek şoförlere kurallara uymaları konusunda uyarılarda bulundu.

Mezre Ortaokulu, Cemal Gürsel İlkokulu, Elazığ Ortaokulu ve Şehit Oktay Bulun Anadolu Lisesi çevresinde gerçekleştirilen denetimlerde 32 araç, 15 okul servisi ve 55 kişi denetlenirken, herhangi bir suç unsuruna rastlanmadı. Denetimlerin sıklıkla devam edeceği kaydedildi.

Anahtar Kelimeler:
OKUL ÖNLERİ DENETLENİYOR

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol