Öne Çıkanlar Basın İlan Kurumu 60 yaşında Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğanın Tedavisi sürüyor Trafik Kazası: 2 Ağır Yaralı Kaybolan 300 Koyun Drone İle Bulundu Mobil Beyaz Masa Mahallere İndi

Bu haber kez okundu.

Ölçücü’ye önemli görev

15 Temmuz  gazisi de olan Prof. Dr. Ali Ölçücü’nün ÖSYM İl Koordinatörlüğü görevine atanması eğitim camiasında memnuniyetle karşılandı.

Fırat Üniversitesi Rektör Danışmanı ve Fen Fakültesi Kimya Bölümü öğretim üyesi olan Prof. Dr. Ali Ölçücü, 05.02.1961 tarihinde Elazığ da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Elazığ da tamamladı. Lisans Eğitimini 1982 yılında Fırat Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nde, Yüksek Lisans ve Doktora eğitimini de yine Fırat Üniversitesi’nde tamamlayan Ölçücü, 2004 yılında Fırat Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Yönetim Kurulu Üyeliği, 2006 yılında Fırat Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü Başkan Yardımcılığı 2007 yılında ise Fırat Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Yönetim Birimi Koordinatörlüğü görevlerini yürüttü. Prof. Dr. Ali Ölçücü evli ve iki çocuk babasıdır.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol